Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltanak a szüleim?!

Miért tiltanak a szüleim?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Azért fordultam hozzátok,hogy van egy párom több mint fél éve nagyon szeretjük egymást de van köztünk 12év korkülömbség. A szüliemnek most mondtuk el pár napja és teljes mértékben ellenzik a kapcsolatunkat. Megfenyegettek,hogy ha tovabbra is találkozom vele akkot nekem is és is neki annyi. Én az idegesség miatt nem eszem nem megyek ki a szobabol. De ő mindvégig kitart mellettem ahogy én is mellette nagyon szeretjük egymást. A szüleim rám akarják allitani a rendörséget-e mellett embereket akik figyelik minden egyes lépésemet. 18 éves vagyok elszeretnék költözni lehet,hogy hülyeségnek hangzik,de iskolába járok már nem sok van hátra mellette dolgozok. Segitsetek kérlek,hogy mi lenne a helyes?! Ha itthon maradok soha nem fogom látni többet páromat de a magam ura akarok lenni :( válaszotokat előre is köszönöm.

2019. jan. 2. 15:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

#8 ezek szerint te otthon cseléd vagy, aki szerintük így se jó semmire.


Én innen alapból menekülnék. Viszont ezt is vedd figyelembe, hogy valódiak e az érzéseid, vagy te is csak menekülnél. Ha valódiak, akkor költözzetek össze. A rendőrség meg nem fog tenni semmit, hisz a fickó nem bűnöző, téged sem bánt, semmi okuk rá hogy közbelépjenek. Max jól kiröhögik szüleidet- akik valljuk be, meg is érdemdelnék...

2019. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
De abbol nem fog gond adodni,hogy 17 voltam amikor össze jöttem vele? És ha össze költözöm vele minden nap attol kell majd rettegnem,hogy nehogy felbukkanjanak majd a szüliem és nehogy megverjék vagy valami hasonlo :( nagyom féltem :(
2019. jan. 2. 16:21
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Cigók vagytok? Mert akkor lesz még utcai harc.
2019. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Vagy az megoldáa lenne,ha én mennék be a rendörségre és jelenteném be,hogy fenyegetnek minket? Hogy azért egy kia biztonságot érezhessek már,hogy biztosra tudjak,hogy a szüleim innenstől.kezdve magatehetetlenek? :(
2019. jan. 2. 16:23
 15/34 A kérdező kommentje:
Félig igen de párom az nem. Ő magyar de megmondta ha kell es biztos vele akarok maradni akkor ő garcolni fog értem. És tényleg semmi mást nem szeretnék csak vele lenni :(
2019. jan. 2. 16:24
 16/34 anonim ***** válasza:
49%
Aha akkor innen fuj a szel. A parod magyar ez a bajuk a szuleidnek! Nem a korotok, csak nem mondjak nehogy rasszistanak lasd oket
2019. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
52%
"De abbol nem fog gond adodni,hogy 17 voltam amikor össze jöttem vele?" - a világon SEMMI, kérdező... Magyarországon a beleegyezési korhatár 14 (TIZENNÉGY) év. Elég szomorú, hogy valaki 18 évesen még ennyire hagyja terrorizálni magát...
2019. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Az a baj,ha ugy szolok oda nekik akkor képesek megütni éa hiába probalok kiállni magamért semmit nem ér az én szavam bármit mondok az hülyeség. És most is elég csunya dolgokat tudtam meg max 10 percel ezelőtt. Hogy az anyám nyomoz a párom a után és a volt munkahelyéről kéri ki az adatait (lakcim stb..) Ez már müntettendő dolog,mert ha holnap bemegyek a rendörségre akkor feljelenthetem a munkahelyet,hogy adatokat importálnak ki.
2019. jan. 2. 18:53
 19/34 anonim ***** válasza:
62%
Sajnálom a magyar pasit rozsaszin ködtől nem látja a valoságot h cigókkal nem lehet együtt élni,genetika. :(
2019. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
71%
Hú, lehet le leszek pontozva, de én nem értem, hogy egy 30 éves pasi, akinek már szinte mindene megvan, mit akarhat egy ilyen gyerekes gondolkodású, picsogó csajtól, aki nem képes felnőtt létére kiállni magáért. (A szexen kívül). Ne haragudj, de az ilyenek szoktak a szülőktől elmenekülni, vagy megszökni (még akkor is, ha esetleg a szülők nem.is olyan gázak), aztán szülni az első férfinak iskola, végzettség, munka nélkül a semmire, majd mikor a pasi is kiteszi őket gyerekestől, kuncsorognak a szülőknél, hiszen nincsen hová menniük. Ez nem feltétlenül általánosítás, de a te vernyogásod, siránkozásod nem éppen mutat magas intelligenciát. Nincs gond a korkülönbséggel, de közted és köztem mikor én 18-19 voltam, óriási a különbség agyilag.
2019. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!