Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltanak a szüleim?!

Miért tiltanak a szüleim?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Azért fordultam hozzátok,hogy van egy párom több mint fél éve nagyon szeretjük egymást de van köztünk 12év korkülömbség. A szüliemnek most mondtuk el pár napja és teljes mértékben ellenzik a kapcsolatunkat. Megfenyegettek,hogy ha tovabbra is találkozom vele akkot nekem is és is neki annyi. Én az idegesség miatt nem eszem nem megyek ki a szobabol. De ő mindvégig kitart mellettem ahogy én is mellette nagyon szeretjük egymást. A szüleim rám akarják allitani a rendörséget-e mellett embereket akik figyelik minden egyes lépésemet. 18 éves vagyok elszeretnék költözni lehet,hogy hülyeségnek hangzik,de iskolába járok már nem sok van hátra mellette dolgozok. Segitsetek kérlek,hogy mi lenne a helyes?! Ha itthon maradok soha nem fogom látni többet páromat de a magam ura akarok lenni :( válaszotokat előre is köszönöm.

2019. jan. 2. 15:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy tegnap este is megjelent, hogy válaszolt valaki, meg most 10:04-kor is és mégsem látok semmit?
2019. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Miért szidjátok a kérdezőt? Attól hogy a családja idióta még nem biztos hogy ő is az. Feltételezem akkor nem is egy 30 éves magyar lenne mellette hanem egy családjához hasonló "kanyhalló" cigánygyerek.


Nagyon gáz amit anyád művel. Én már kb csakazért is elköltöznék. A munkahely tényleg nem adhat ki ilyen infókat, viszont az internet világában nem könnyű elrejtőzni. Nem tudom szüleid meddig képesek elmenni, de mindenképp figyelmeztesd a pasit hogy legyen óvatos, nehogy aztán rágyújtsák a házat...

Sajnállak a családod miatt, nem tudom miért kell ilyennek lenniük. Próbálj meg velük értelmesen beszélni, aztán ha nem megy, akkor nem tudom... Nehéz helyzet mert ha inkább szétmentek hogy ne bántsák őt akkor lehet sose hevered ki. Viszont ha maradtok és tényleg csinálnak vele valamit, az komoly gáz. Te tudod mire képesek, megtudnak e békélni, bánthatnak e titeket (őt), vagy téged kitagadnak és ha bármi van nem mehetsz vissza.

Sok sikert, de ezt a pasi nem fogja így sokáig bírni... :(

2019. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Miért szidjátok a kérdezőt? Attól hogy a családja idióta még nem biztos hogy ő is az. Feltételezem akkor nem is egy 30 éves magyar lenne mellette hanem egy családjához hasonló "kanyhalló" c.gyerek.


Nagyon gáz amit anyád művel. Én már kb csakazért is elköltöznék. A munkahely tényleg nem adhat ki ilyen infókat, viszont az internet világában nem könnyű elrejtőzni. Nem tudom szüleid meddig képesek elmenni, de mindenképp figyelmeztesd a pasit hogy legyen óvatos, nehogy aztán rágyújtsák a házat...

Sajnállak a családod miatt, nem tudom miért kell ilyennek lenniük. Próbálj meg velük értelmesen beszélni, aztán ha nem megy, akkor nem tudom... Nehéz helyzet mert ha inkább szétmentek hogy ne bántsák őt akkor lehet sose hevered ki. Viszont ha maradtok és tényleg csinálnak vele valamit, az komoly gáz. Te tudod mire képesek, megtudnak e békélni, bánthatnak e titeket (őt), vagy téged kitagadnak és ha bármi van nem mehetsz vissza.

Sok sikert, de ezt a pasi nem fogja így sokáig bírni... :(

2019. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Képesek elég messzire elmenni a szüleim ilyen téren. Semmi rossz háttere nincs a páromnak. Egy éve ismerem tudnám ha barmi hasonlo helyzet lenne a hátterébe! Ő egy átlagos férfi aki azt mondta csak akkor akar gyereket ha elvégzem az iskolat! Ő is attol lenne boldog ha végre már minden viszály elmulna és nyugodtan tudnank élni. Nincs benne rossz szándé vagy akarat!
2019. jan. 3. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!