Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok a párkapcso...

Tanácstalan vagyok a párkapcsolatomat illetően. Tudnátok segíteni? A többi lent.

Figyelt kérdés
A párkapcsolatomat illetően vagyok tanácstalan, ugyanis van egy 13 hónapos gyermekem és most lett egy párom is, aki nem a vér szerinti édesapja. A párom foglalkozása eléggé összetett és önmagában szép munka. Viszont az a hátránya, hogy alig van velünk. Jövőre pedig ki akar menni fél évre külföldre. Nekem az a legnagyobb félelmem, hogy újra egyedül maradok a gyermekemmel. Megpróbáltam ezt az egész helyzetet megbeszélni a párommal, de Ő hajthatatlan e téren. Egyszerűen tanácstalan vagyok, Hogy mit is kellene tennem.. És állítólag rengeteg térve van velem ( eljegyzés, házasság, egy második gyerek) hagyjam hagy menjen el, vagy mit csináljak? Hogyan tudnám maradásra bírni? Vagy felesleges?

2019. márc. 29. 07:48
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Miért kell neked mindenáron egy férfi melléd? Csak akkor változtass, ha valakibe beleszeretsz. De még a gyereked apjába sem voltál szerelmes, ahogy kiveszem. De nyugodtan maradjál egyedül a gyerekkel, ha a gyerek tudja, hogy az apja mos éppen külföldön van, és értetek dolgozik, akkor, nála sem okoz majd ez gondot. Ha sok terve van veled, akkor biztos be is fogja tartani. Ne add el ezt a már meglévő kapcsolatot, pláne,ha gyerek is van.
2019. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!