Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti mikor engednétek...

Szülők ti mikor engednétek meg a gyereketeknek, hogy legyen kapcsolata?

Figyelt kérdés
Hány évesen mondod azt, hogy nyugodtan ,és örülsz neki? pl: 16 évesen mit szólnál?
2010. júl. 4. 11:22
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Én nem szóltam bele a gyerekeimnél, de amikor elmesélték, hogy összejöttek valakivel, akkor leültünk és elmagyaráztuk nekik az apjukkal, hogy is lesz a gyerek (illetve, hogy nem lesz gyerek). Nem elleneztem, nem tiltottam őket, felesleges lett volna. Nem tudok a nap minden percében ott állni mellettük. Jobb volt ez így, mert első kézből tudtam meg, amikor a lányom úgy döntött, hogy lefekszik a barátjával, sőt még a fiam is megbeszéli velem a "nőügyeit" Jól esik, hogy megbíznak bennem. Ha elkezdtem volna tiltani őket, akkor jó eséllyel nem mondtak volna el utána semmit és ugyanúgy találkoztak volna az adott fiúval/lánnyal.
2010. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Az én anyám is régi módi és nekem nem engedte h. barátom legyen általános iskolában(gondolom féltett stb.),de emiatt titokban voltak barátaim,de semmi komoly, csak csók.De nekem rosszul esett h. mivel tiltja így mindig titkolóznom kellett.De 16-17 évesen se bízott meg bennem, ha későn mentem haza.Szóval ez már így marad.Amúgy 12 évesen volt elöszőr barátom(évente kb 1-2 komolytalan futó kapcsolat)és majdnem 17 voltam amikor elvesztettem a szüzességemet(ez már egy komoly kapcsolatban)Tök normális ember lettem így is.szóval ember függő.Ha megtíltod akkor úgy is titokban csinálni fogja.Ha megengeded, akkor legalább őszinte lesz veled.A szex meg olyan dolgo, h. felfogás kérdése.Ha engedték volna sem feküdtem volna le olyannal akiben nem bízok meg, vagy nem érzem magam érettnek hozzá.25/l
2010. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
16 évesen már ideje lenne ha lenne barátja, sokan már a szexet is tapasztalják ennyi idősen.A léényeg h. őszinte legyen és a saját életét élje, te max elmondhatod a véleményed,de ne tílts meg semmit.Ha beleszólsz csak rosszabb lesz,mert meg fog utálni.Adhatsz tanácsot,de ne te éld az életét, hagy élje ő a sajátját.
2010. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:

Szia ! Én nem vagyok szülő de már 13-14-15-16.....

éveseknek szokott lenni kapcsolatuk 4 Szval a 16 szerintem nyugodtan jöhet ;)

2010. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
15%

Ha lediplomázott, vagy minimum lerakott egy nyelvvizsgát!!


Addig meg egyetlen kapcsolata a könyvekkel legyen!!!

2010. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
11.49-el nem értek egyet abban, hogy minden nevelés kérdése. Az is fontos, de sajnos az is befolyásoló tényezô, hogy milyen társaságba csöppen.
2010. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
15 voltam, mikor össze jöttem a párommal. Most 20 vagyok és még mindig együtt vagyunk. Anyumék nem szóltak bele, bíztak bennem.
2010. júl. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Ha 16 éves lennék, már lenne a gyerekemnek kapcsolata, akkor egy kicsit csodálkoznék, hogy de gyorsan történnek a dolgok.


Egyébként meg sosem engedném. Fel sem merül, hogy egy kapcsolathoz a szülő engedélye kelljen.

2010. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
15 évesen engedtem. Ha nem engedem, max eltitkolja, mert nem tudom napi 24 órát őrizni.
2010. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
ja és azóta is együtt vannak, 4 éve.
2010. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!