Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti mikor engednétek...

Szülők ti mikor engednétek meg a gyereketeknek, hogy legyen kapcsolata?

Figyelt kérdés
Hány évesen mondod azt, hogy nyugodtan ,és örülsz neki? pl: 16 évesen mit szólnál?
2010. júl. 4. 11:22
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:

Ha azt szeretnéd, hogy a lányod örömmel gondoljon arra, hogy igen, te vagy az anyja, és hogy mindig mindent elmondjon, akár egy jó barátnőnek, akkor nem kötöd korhoz azt, hogy járjon valakivel, és legfőképpen nem teszel olyat, hogy "most megengedem, hogy együtt legyetek, most nem engedem meg".

Hidd el, hogy a lányod elkezd veled ellenségeskedni, ha tiltod a fiútól.

16 évesen meg már az ilyen dolgokat szinte magától eldönthetné..

2010. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
en se vok szulo! 11 eves lany vagyok1` evesenvolt pasim elmondtam anyunak es mit mondott : huu az nagyon jo!
2010. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nekem 14 évesen már megengedték(vagyis most annyi vagyok),és elfogadják,tudnak róla.Ugyan sosem kértem engedélyt rá,de sosem tiltottak.Nálunk az engedély akkor szűnne meg,ha rosszat csinálnék,de mivel nem vagyok az a fajta k_rvás lány,ezért nem csinálok olyat,amit később megbánok.:)

Én nem fogom majd meghatározni a lányomnak/fiamnak,hogy mikor járhat pasival/csajjal,mert ez abszolút nem engedély függvénye.Ha titokba jár,akkor az rám is rossz fényt vet:nem lesz nyitott felém,azt sem fogja elmondani majd,hogy elvesztette a szüzességét..:/

2010. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!