Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvőnk lesz májusban de...

Esküvőnk lesz májusban de anyukám beleszól a ruhába, lemondjam emiatt?

Figyelt kérdés

Csak egy szűk esküvő lesz nekünk nem is nagyon fontos. Eleve úgy indultunk hogy csak mi és a két tanú most meg hetek óta azon van a vita hogy milyen ruhát vegyek fel és már nagyon ott tartok hogy lemondom az egészet és titokban ahogy eleve terveztük megesküszünk.

Én nem szeretnék 30 ezret kiadni egy ruáhért amit egyszer veszek fel és mivel még várandós is vagyok nem hiszem hogy bármikor felfogom venni. Csak hogy ezt édesanyám nem fogja fel és rám akarja erőszakolni a ruhát. Azt a pénzt amit ruhára akar költeni inkább a babára költse ne rám...

Vagy én mondom le vagy ő nem jön el az esküvőre


2019. ápr. 9. 17:02
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
53%

😂😂


Hány éves vagy???

2019. ápr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
És igen tisztában vagyok azzal is hogy ha már ezt csinálja egy egyszerű esküvő miatt akkor a babánál se lesz különb amit már most elkezdett...
2019. ápr. 10. 08:28
 23/29 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem lenne baba nem lenne esküvő sem. :D Gondolom mekkora lehet a szerelem... :D

Plusz ez a hiszti amin vergődsz...

Remélem egészséges, boldog baba lesz és nem rád üt jellemre.

2019. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ne mondd le.

mondd meg neki, hogy utoljára mondod el, hogy az a ruha neked nem tetszik, nem kényelmes, és ha nem fejezi be, akkor szerdán délelőtt bementek a hivatalba, aláírjátok a papírt és kész. Aztán csapd rá az ajtót, had pislogjon.

2019. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
4%
Gondolom csak házasságkötés lesz, szerződést írtok alá az anyakönyvvezetőnél, nem lesz esküvő. Oda mindegy a dolog, a gyerek miatt mielőbb ejtsétek meg.
2019. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Akkor nem megy. Ha anyámnak fontosabb lenne egy nyomorult ruha, mint a gyereke "nagy napja", akkor én inkább nem is szeretném szívesen látni aznap.

Mondjuk erős a gyanúm, hogy csak blöfföl, sok szülő szeret mártírkodni. Úgyis elmegy.

2019. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
32%

A lányomék is ezt akarták, esküvői ruha nélkül.Mi nem erőszakoskodtunk, én rábíztam a döntést, de sokat beszélgetett róla a 2 testvérével, és végül azt mondta, legyen fehér esküvői ruha.Mindenki örült a döntésének.

Végül vettek egy gyönyörű ruhát, kabátkával,fátyollal, harisnyával, kiegészítőkkel volt 30 ezer.

Most utólag nagyon boldog, hogy így döntött, mindig nézegeti a fényképeket.

Én nagyon örülök, mert minden szülő szeretné a gyermekét menyasszonyi ruhában látni.Nagyon megható pillanat.

2019. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Néhány ember komolyan ilyenen izgul?

Mondd meg neki, hogy anya, k*rvára nem fogok kidobni egy csomó pénzt egy ruháért amit egyszer hordok.

(30K egyébként még nem olyan sok egy esküvői ruháért de te tudod)

Szerintem kb senkinek semmi köze ahhoz hogy mit veszel

2019. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
28as neked amúgy mi bajod?
2019. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!