Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megalázó? Csak akkor...

Nem megalázó? Csak akkor örökölhetek, ha szűz maradok?

Figyelt kérdés
Nagyanyám kikötése, hogy csak akkor lehetek az örököse, ha 18 éves koromig szűz maradok. Közjegyzőhöz akar vinni, ahol ezt okiratba foglalják és azt is alá kell írnom, hogy akár orvosi vizsgálatnak is alávetem magam. Elég sok pénzről van szó.
2010. júl. 9. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
76%

Én nagyanyám mondott volna ilyet!De jó lett volna!

18 év nem vészes,nem igaz,hogy addig nem bírnád összezárva tartani a lábadat.................Nem megalázó amúgy,csak a kis ribancok már 15 évesen k félni akarnak.De amúgy meg ja,kamu.

2010. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
85%
Menj bele nyugodtan, van még ott elég lyuk, amivel játszani lehet. ;)
2010. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
92%

18 éves korig?Simán megtenném.Semmit nem vesztessz ha csak 18 éves korod után kezdessz el szexuális életed.Sőt még előnyődre is válhat (nem leszel kiélve mint a legtöbb tizenéves rib@nc). És pluszba még lesz pénzed is.

És simán belemennék. Kibírnám annyi ideig.

Most amúgy hány éves vagy?

Ja és szerintem nem megalázó,mindenképpen neked akar jót a nagymamád :)

2010. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:

16 éves leszek. Nem kamu, szórakozni nem ide járok.

Nagyon vallásos az egész család apámat és engem leszámítva.

2010. júl. 9. 17:45
 15/65 anonim ***** válasza:
79%
Úgy látszik, senkinek sem tűnt fel egy félmondat: "hogy akár orvosi vizsgálatnak is alávetem magam"... na ezen nekem felfordult a gyomrom...
2010. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyid tudja,hogy milyenek a mai tizenévesek...

Szóval neked akar jót.

3 évet meg simán kilehet bírni,főleg ha sok pénzről van szó.

Ha meg arra gondolsz,hogy 18 évesen ciki ha valaki szűz?Figyelj nem ciki:D Én annyi vagyok és szűz:D Sőt tudok olyanról is aki 20-21 évesen még szűz.

Nem vesztessz vele semmit ha 3 évig nem kezdessz el szexelni.

2010. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
56%
Aha.Szóval nem bírnál ki még két évet,hogy meg ne d gasd magad?
2010. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
89%
manapság már az is nagy számnak számít, ha 16 évesen még nem ment át rajtad egy hadsereg. Valaki írta, hogy 15 évesen sexelni akarnak, hát én tudok olyat is aki 12 évesen. Még van 2 év 18 éves korodig, simám ki lehet bírni, mivel még nem tudod milyen a szex, így nem olyan nagy a kisértés. nem megalázó egyáltalán
2010. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg lehet tenni,még akkor is,ha van barátod.Sokféleképpen lehet örömet szerezni a másiknak,anélkül is,hogy kifejezetten aktusra kerülne a sor:-)2 év,meg nem a világ vége.Megkérdezhetem az összeg nagyságát?
2010. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
17.48. "ki mint él, úgy ítél"
2010. júl. 9. 17:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!