Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megalázó? Csak akkor...

Nem megalázó? Csak akkor örökölhetek, ha szűz maradok?

Figyelt kérdés
Nagyanyám kikötése, hogy csak akkor lehetek az örököse, ha 18 éves koromig szűz maradok. Közjegyzőhöz akar vinni, ahol ezt okiratba foglalják és azt is alá kell írnom, hogy akár orvosi vizsgálatnak is alávetem magam. Elég sok pénzről van szó.
2010. júl. 9. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
87%

Szerintem is megtehetnéd hogy kibírod (nekünk, idősebbeknek is sikerült, bár nehezen...)

De mondok egy magyaros megoldást, lásd milyen vagyok hozzád:

Ígérd meg nyugodtan, valószínűleg nem lesz orvosi vizsgálat belőle, ha nem adsz az ellenkezőjére alapos okot.

Ha netán lenne vizsgálat, akkor a dokinak elmondod a storyt és egy vastag borítékkal a térded között, szende kislányos-arccal megkérdezed: "Ugye Főorvos Úr, Ön is úgy látja, hogy még ártatlan vagyok? "

2010. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:

Az összeg elég sok, bántani fognak sokan, ha leírom.

Egy vidéki ház, és hét számjegyű kp.

2010. júl. 9. 17:54
 23/65 anonim ***** válasza:
79%

Lehet,hogy ezzel akarja bebiztosítani,hogy ne kezdj korán meg ilyenek...

Amúgy azt a 2éves nem bírnád ki?:O

Nézd a jó oldalát:ha aláírod papírokat akkor ha összejössz egy sráccal,legalább tudni fogod,hogy tényleg szeret,mert vár rád,amíg 18 leszel.Amúgy ha van/lesz barátod pettingelhettek,mert csak a szüzesség elvesztéséről van szó:D

15/L

2010. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%
En, mint vallasos ember semmi ertelmet nem latom ennek, mert ez zsarolas, kenyszerites, nem pedig a sajat fogadalmad. Szerintem is elegge megalazo maga a szituacio, de amugy ki lehet birni ha nincs szerzodes akkor is. En 21 eves koromig kibirtam, amikor is ferjhez mentem. Sokan masok is kibirtak. Nem haltunk bele.
2010. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk két évet még szerintem is ki lehet bírni. Ha közben lesz barátod, neki is elmondhatod, hogy miért nem akarsz vele lefeküdni, vagyis azt, hogy szeretnél, de a nagyanyádnak van egy ilyen heppje, biztos megérti. Utána meg szabad a pálya :)
2010. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
36%
"Ki mint él,úgy ítél".Baromi bölcs vagy,eszed meg semmi,én 18 évesen még javában szűz voltam,kislány.De te tudod,te életed,a nagyi valószínűleg tudja,milyen vagy,ezért nem bíz rád pénzt feltételek nélkül.Megértem.
2010. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
74%
Ennyiért, simán. Én nem bántalak érte, inkább tedd félre a büszkeséged, ha amiatt mondanád, hogy csakazértsem. Ne legyél bolond :D Lenti két lukból egyet veszítesz, van fent is, van melled is, ha szeretkezni akarsz, megoldhatod:D Menni fog az ;)
2010. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarom azt mondani, hogy senkinek sincs igaza, és 18 év alatt el kell kezdeni a szexuális életet, DE... mi van akkor, hogyha a lánynak van egy komoly kapcsolata, és pl. 1 év múlva olyan helyzetbe kerülnek a párjával, hogy mindketten szeretnék már, és megbíznak egymásban, stb.-stb.?! Elkezdenek csókolózni, egymásnak esnek és akkor megszólal a lány, hogy "Bocsi, de nem lehet, mert másképp nem fogok örökséget kapni a nagyitól!"? Szerintem ez elég illúzióromboló, és nem csodálkoznék, ha emiatt a srác el is hagyja a lányt, mert nyilván ebből az jönne le neki, hogy fontosabb a barátnőjének a pénz, mint ő...

Persze ez csak akkor áll fent, ha a lány (komoly) kapcsolatban van. Mert ugye vannak olyan párok is, akik 15-16 évesen jönnek össze, és leélik az életüket egymás mellett, viszont nem úgy, hogy fogadalmak miatt nem fekszenek le egymással.

Szóval szerintem ez az egész, amit a "nagyi" kitalált, hülyeség, de lehet, hogy csak az én szemszögemből látom így.

Amúgy én vagyok az, aki írta, hogy semmit sem KELL aláírnod, mert gondolom nem fognak fegyverrel kötelezni, hogy aláírd azt az okiratot, amiben az áll, hogy szűznek kell maradnod... :-/


16/F

2010. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
88%

Jaj anyukám, írd alá, de gyorsan! Manapság kemény munkával sem tudja az ember lánya megalapozni az életét. Nem tudom, mennyire kedveled a nagyit. Ha jóban vagytok, beszélgess el vele, miért szeretné ezt a kikötést. Ha meg nem, akkor is uccu, és firkantsd a neved, Te úgysem fogsz majd a gyerekednek/unokádnak ilyen feltételeket szabni, és ha jól gondolkozol, addigra úgy meggyarapítod azt a hét számjegyet, hogy még ők is vidoran élnek belőle.

Lehet fújolni, de anyagias világban élünk, Te meg nem veszítesz vele semmit, ha még pár évig ártatlan maradsz. De aztán utána sem fűvel-fával ám...! ;)

2010. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk ez veszélyes dolog mert mivan ha sport közben szakad el a szűzhártyád? Nekem pl. valószínű teniszezés közben szakadt el, mert bár éppen akkor nem volt menzeszem, véreztem utána egy kicsit.

Én 16voltam mikor elvesztettem, de 17éves koromig simán várhattam volna, mert akkor lettem igazán szerelmes. De szerencsére az első élmény nem gátol semmiben. De sosem lehet tudni. Én kivárnám a 18at a helyedben.

2010. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!