Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megalázó? Csak akkor...

Nem megalázó? Csak akkor örökölhetek, ha szűz maradok?

Figyelt kérdés
Nagyanyám kikötése, hogy csak akkor lehetek az örököse, ha 18 éves koromig szűz maradok. Közjegyzőhöz akar vinni, ahol ezt okiratba foglalják és azt is alá kell írnom, hogy akár orvosi vizsgálatnak is alávetem magam. Elég sok pénzről van szó.
2010. júl. 9. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
64%

Majd írd meg, hogy döntöttél, és ha közjegyzőnél voltatok, az mit mondott, ha esetleg orvosi kivizsgálás, az is érdekelne!

(Csak tapasztalatgyűjtés miatt, hátha felajánlja nekem is valaki, és akkor legyen tapasztalatom, és végül is bárki mással is megeshet, akkor tudjuk innen, hol mi volt. Köszi előre is!)

2010. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
69%

Én simán megtenném!!!!

Én 24 éves koromig az voltam és nem kaptam egy fityinget se:S

2010. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
88%
Sztem az a része h 18 éves korig szűz kell h legyél az nem gáz,de sztem a megalázó alatt az h ilyeneket kell aláírnod és utána el kell menned szűz tesztre.
2010. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
76%

Még a vizsgálat is megér minden pénzt.Már nem azért. de 2 év szerintem semmi.Sőt ha nagyon sok pénzt kapsz megéri,másnak meg saját magától kell összeszereznie a pénzt van aki nem is tud megélni ha elköltözik gondolj erre neked legalább lesz pénzed.nem kell ezzel kinlódnod:/.

majd azért annyit írj meg,hogy hogy döntöttél.

2010. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
80%
Én gazdag lennék, ha fizetnének a szüzességemért.
2010. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
60%
Szia!Rengeteg válasz érkezett,elolvastam az összeset,eddig elég egyértelmű merre dől a mérleg,a döntés a tiéd,de ha hasonló helyzetben lennék én NEM írnám alá a "szerződést",nem ahhoz túl büszke vagyok..na nehogy már a nagyanyám mondja meg hogy kivel, mikor kezdek el szexuális életet élni,mert ez vicc..és mielőtt még valami kis tizenévesnek gondolnátok 28 éves vagyok,a szüzességemet 20 évesen vesztettem el,tehát nem azt mondom hogy nem lehet kibírni 18 éves korig..és ha mondhatok ilyet azt is tudom,hogy mennyire csábító lehet a pénz,17 éves koromtól magam tartom el,egyedül értem el mindent onnantól kezdve,nem büdös nekem a munka,keményen megdolgoztam azért hogy az lehessek most aki vagyok,és nyilván ha van kezdőtőkéd könnyebb elkezdeni az életet,de ha tudva a jövőt nekem felajánlották volna ezt az egyezséget én AKKOR SEM mentem volna bele ebbe a játékba,mert számomra megalázó lett volna..ettől függetlenül nem ítélem el azokat akik a másik véleményen vannak.Okosan dönts!
2010. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy te befőtt, hogy elrakjon a nagymama eláldogálni a polcán! :D


Ez egy gusztustalan zsarolás mert ha nemet mondasz akkor: áhh milyen kis rib@nc ha meg igent akkor a pasi mondja: áh milyen pénzéhes. :S ha jelenleg nincs barátod s úgynézki nem lessz akkor aláírhatod de szerintem az orvosi részt kérdki magadnak s legyen elég a szavad neki.

Nem őskorszak, hogy majd ha férjhezmész vagy x éves leszel...


Engem 14 évesen vizsgált nőgyógyász s naná szűz voltam. (utánna is még 3-4 évig) Akkora traumát s megaláztatást addig nem éltem át, hogy milyen hideg s szörnyű. Valahogy nem volt benem késztetés annyi évesen, hogy lábat széttegyek, apám mégis elráncigált rá mondván biztos szexeltem amikor egy fiúval sétáltam 1 órát. Ugyhogy első élménynek egy nőgyógyászati asztal elég sz@r.

Azóta gyűlölöm apám.

Ugyhogy mondhat amit akar a nagyi de ez a zsarolás nem fog jót tenni a kapcsolatotoknak.

2010. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
77%
Mért nem tesz rád erényövet? Egész csinos darabokat lehet kapni már a mai világban ;)
2010. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat, végigolvastam mindet és próbáltam megérteni. (most értem haza)

Azt hiszem, sokszor van az ember úgy, hogy dönteni kell az anyagi jóllét és a megalkuvás nélküli élet között.

Azért írtam ki a kérdést, mert tényleg nem tudtam melyik a fontosabb, bár mindkét oldalról kaptam megerősítést.

Ha létezne olyan férfi, aki megértené a problémámat (amit nehezen hiszek) akkor egyértelmű.

2010. júl. 9. 23:45
 60/65 anonim ***** válasza:
Hidd el, létezik olyan férfi :)
2010. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!