Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megalázó? Csak akkor...

Nem megalázó? Csak akkor örökölhetek, ha szűz maradok?

Figyelt kérdés
Nagyanyám kikötése, hogy csak akkor lehetek az örököse, ha 18 éves koromig szűz maradok. Közjegyzőhöz akar vinni, ahol ezt okiratba foglalják és azt is alá kell írnom, hogy akár orvosi vizsgálatnak is alávetem magam. Elég sok pénzről van szó.
2010. júl. 9. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 Zümy ***** válasza:
egyébként te is vallásos vagy?..csak mert vannak olyan vallások is ahol eleve házasságig szűznek kell maradni..a kérdésre váladzolva pedig tuti,hogy megtenném.Ha igazán szeret egy fiú akkor tud várni.
2010. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
60%

Ezt az oldalát még nem írták:

És mi lenne, ha kikérnéd magadnak, mert Te amúgy is szűz akarsz lenni, mit gondol rólad, hogy ilyenekkel akar megvesztegetni?! Ha az örökségről kerek-perec lemondanál, csak semmiféle nőgyógyász, aki még a véletlenül is átszúrhatja a szűzhártyádat???

Eszerint is viselkednél, nemcsak mondanád?

Pasik miatt ne aggódj, van elég, nem maradsz le semmiről 2 év alatt.

egy korábbi válaszoló

2010. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
47%
Én azt mondom mindenki megvehető.az az orvos is aki ellenőrzi hogy szűz vagy-e.ha adsz neki egy kis borravalót azt irja hogy szűz vagy miközben nemis..de én inkább kibirnám.:)
2010. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
Írd alá, legfeljebb megszeged, ha időközben úgy alakul, hogy el akarod veszíteni. Ha amúgy sem találsz senkit, tiszta haszon.
2010. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 07-09 18:51!

Miért 16 évesen nem lehet önérzetem és büszkeségem? Ki mondja meg, h nekem mikortól lehet saját értékrendem? Majd te? Vagy 18 éves kortól? Mert volt itt előttem és utánam is jó pár 20-on és 30 éves egyén, aki nagyjából ugyan azt írta mint én, őket mégsem hurrogta le senki. Lehet, h te voltál annyira pénzéhes( vagy a te szemszögedből inkább "előrelátó"), h az erényövet is meghegesztetted volna magadnak, de én inkább költöznék a híd alá, mint h egy szenilis, vallásos, prűd öreglány hülyeségei miatt ne tegyem azt amit szeretnék. Amúgy nem azt írtam, h "nehogymár feltételhez kössék az örökségem"..., de ilyen feltétellel inkább nem öröklök semmit, köszi. És te ezt naivitásnak hívod, én büszkeségnek. 16/l

2010. aug. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!