Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön kasszán lenni?

Külön kasszán lenni?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve élek együtt és felvetette h szeretne külön kasszán lenni. Kifizeti fele rezsit plusz az étel rá eső részét. Igen ám de ő maszekol majdnem minden hétvégén és hétköznap estig ( ez miatt szinte sehova nem is járunk el)eddig elvárta és nem is volt ebből gond h addig én mosok, főzök,takarítok otthon. De ezek után ha elmegy maszekolni hétvégén, hét közben estig én otthon üljek egyedül főzzek, takarítsak rá és amit kap az csak az övé. Akkor ebbe nekem mi a jó? Nekem olyan így akkor mintha csak lakótársak lennénk már, közös ággyal, akire még főzhetek és takaríthatok is. Pár ezerrel többet keres nálam de ha van maszekja az megdobja természetesen. Nálatok ez így működne?
2019. júl. 12. 09:35
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek külön. Fölösleges a vita.
2019. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
45%
Én szeretem a külön kasszát. Többet is kerestem, jobban is spórolok, mint a barátom. És azt sem szeretném, ha a közös pénzből venné a szerintem hülyeségeket, vagy én venném a harmadik sampont az övéből. Kaja, lakbér, ha elromlik valami vagy veszünk közös használatú dolgot, akkor fele-fele, a többit mindenki maga osztja.
2019. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
72%
Nincs leírva hogy eddig ki mennyi pénzt tett le az asztalra,ki mit fizetett ki.Lehet hogy ő jóval többet,mivel a maszekok miatt többet keres.És mivel állandóan dolgozik,elkezdte félteni a pénzét.Azért vetette fel ezt,mert így szépen tud gyűjtögetni magának pénzt,hiszen kettőtökre nem kell,mert soha nem mentek sehova.És így olyan,mint egy lakótárs,igen,és még jó is neki,mert van főtt kaja,ki van takarítva.Ha jól gondolom az ő lakásában éltek,ez se lett leírva,szval nem sok választási lehetőséged van.Vagy belemész,vagy ott hagyod,ez nem is kapcsolat,nem csináltok semmit.Azért én megkérdezném hogy jutott ez eszébe éppen most.
2019. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!