Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális, hogy a nagyszüleim...

Normális, hogy a nagyszüleim haza akartak vinni, mert nem vettem fel a telefont?

Figyelt kérdés

Engem a nagyszüleim nevelnek, bár anyukámmal is tartom a kapcsolatot, ő csak látogatni szokott jönni, mert tőle elvettek. A papámról tudni kell, hogy nagyon szigorú, nem tűri a visszabeszélést, és az van amit ő mond. A hétvégén elengedtek egyik barátnőmhöz, az volt a kikötés, ha megérkeztem hívjam föl őket. Ez a barátnőm elég messze lakik, és egyedül mentem busszal, ezért aggódtak. A helyzet az, hogy elfelejtettem fölhívni őket. Amint megéreztem, csak ledobtam a táskám és mentünk is ki a kertbe, teljesen megfeledkeztem, hogy telefonálnom kell. Mint később kiderült, ők próbáltak hívni, de nem vettem fel, mert nem hallottam, mert bent volt a táskámban a telefon. Tudták hol lakik a barátnőm, és egyszer csak megjelentek a kapuba autóval. Papám irtó dühös volt, ő azonnal vitt is volna haza, mamám csak aggódott, végül sikerült meggyőznie papámat, hogy maradhassak.

Mit gondoltok, nem volt túlzás, hogy odaállítottak autóval? Csak jól éreztük magunkat, nem az járt a fejemben, hogy hazatelefonálgassak... Barátnőm volt, hogy napokra elment otthonról, úgy hogy anyukájának nem is szólt, én meg fél óráig nem telefonálok és jönnek utánam. Elegem van, hogy ilyen szigorúan fognak, miért nem lehetnek kicsit lazábbak??


L/16


2019. aug. 26. 23:37
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
0%
20 éve voltam 16 éves,senki nem ment még akkor férjhez.
2019. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

41es de 20 éve nem bántak másként a 16 évesekkel sem mint most. Én 16 éve voltam annyi, és velem meg az ismerőseimmel is így bántak, amit megígértünk be kellett tartanunk.

Mikor másként bántak a tinikkel az akkor volt mikor 16 évesen már férjhez mentek és szültek, meg 14 évesen már dolgoztak.

2019. aug. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!