Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen az a nagyszülő aki...

Milyen az a nagyszülő aki ilyeneket mond?

Figyelt kérdés
A születendő unokájának ilyen/olyan dolgokat nem vesz mert ő azt nem szereti. A leendő szülőket meg sem kérdezi hogy ők mit szeretnének.
2019. szept. 11. 10:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%
Mi ezt ugy oldjuk meg, hogy leszoktam fotózni,ha akarok valamit venni a babának vagy a szülõknek és megkérdezem,hogy jó e.Igy nem okozok magamnak sem kellemetlenséget se a szülõknek, igy is nagyon örülnek neki.Nincs eldugva a szekrény aljára.Elõfordul,hogy ha nagyon meg akarom lepni õket,akkor nagyon meggondolom,hogy mit veszek, eléggé ismerem az izlésüket,elõfordult egyszer,ha nem tetszett,akkor azt mondtam visszaviszem kicserélni valami másra, de nincs sértõdés.
2019. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%

Végképp nem értem, hogy mi a probléma. De ennyi erővel majd a te gyereked is számonkérhet téged annak idején, hogy “mi az, hogy ezt meg azt nem vetted meg? Elvégre NEKEM tetszik, hogy gondolod, hogy neked nem?”

Magyarázkodhatsz itt össze-vissza, de ez egyszerűen nettó rosszindulat. Fel nem vagyok képes fogni, hogy mi rossz vam abban, hogy nem vesz meg valami olyat, amit ő maga nem tart jónak. Nem gondolod, hogy esetleg azért, mert örömet akar okozni? Rendben van, hogy nektek tetszik, de neki nem. Ha nem adnátok neki rendelésbe, hogy vegye már meg, akkor ebből nem kéne problémának lenni, elvégre nyugodtan megvenné azt, amit ő szeretne. De itt egyértelműen ti várjátok el burkoltan, hogy vásároljon be.

2019. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 qkker1 ***** válasza:
76%

Mi ezzel a gond?

Amúgy te ki vagy a történetben?

2019. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez a nagyi nem tud olyat tenni, amibe ne kötnél bele.
2019. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
79%
Én aztan elég hepciás, apró dolgokon is fenn akaró nő vagyok (beismerem), de még én sem értem mi a probléma. A nagyszülőknek valóban semmi kötelességük venni bármit is. Ha vesznek ajándékba az rendes, kedves dolog megköszönjük és kész. Nem kell fenn akadni rajta. Nekem anyósom meg elől gombolós bodykat vett csak. Én meg nem szerettem azokat így nem használtam. De nem szóltam meg, udvariasan megköszöntem és elraktam, mert azért a szándék a lényeg hogy próbált venni ajándékba valamit, arról nem tehet hogy az ízlésünk eltérő.
2019. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%
Én sem értem mi a gond. Keresztlányomnak én is csak olyan dolgokat vettem, amik nekem tetszettek. Nyilván nem veszek meg semmi olyat, ami számomra visszatetsző vagy nem tartom praktikusnak.
2019. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem azt mondta, hogy ne add rá, mert neki nem tetszik, hanem tőle olyat nem fog kapni.
2019. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
18%
Normális nagyszülő olyat vesz a gyereknek,amiről tudja,hogy jó lesz,szükseg lesz rá.Nálunk legalább is így szokás.A ti unokátok se lennék.Szerintem hagyd rá,és add oda valakinek ami nem kell.
2019. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!