Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyanyám mindent feleszik...

Nagyanyám mindent feleszik kérdezés nélkül. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Sose volt egy észlény. Rettentő buta egy nő, sose az esze miatt szerették.

Apu is itt lakik meg én is. Meg nagyanyám élettársa, aki szó szerint egy here. Semmit nem csinál itthon.

Apu külföldön dolgozik, reggel jön haza. Főztem neki. Ezek ketten mindent felfaltak. Nagyanyám meg az élettársa.

Kezmplistészta van itthon, ilyen moslékkal nem lehet hazavárni egy dolgozó embert egy útról.

Apu mindig ha jön haza telepakolja a hűtőt és akkor is előszeretettel falatozgatnak minden földi jóból...

Mama ha főz, néha mi is eszünk belőle de nem nagyon főz jókat, mert lusta mint a homoki bivaly, de ha mi pakoljuk tele a hűtőt finom falatokkal azonnal kezdődik a sáskajárás.

Én ma bolognait főztem, ami nem sokkal drágább kaja, mint a mama által főzött krumplis tészta, de mégis fogra valóbb.


Szörnyű. Mit lehet tenni?

Apu meg én hozzunk fel az emeletre magunknak egy kissebb hűtőt?



2019. szept. 16. 22:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Nem hal még meg, csak 65 éves. Arra vár hogy kinő az agya. Ez ennyi idő alatt nem történt meg. Ezután már nem is fog.
2019. szept. 17. 12:46
 32/65 anonim ***** válasza:
0%
Vagy az öregasszonyt dobd ki, vagy te menj külön.
2019. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mit képzelnek magukról itt egyesek? Azért mert ott laknak a nagyszülök házában mert jelen pillanatban nem tudnak màshova költözni. Nem jelenti azt,hogy pofátlanul vissza kell élni a helyzetükkel és felzabálni azt amit maguknak főzött. Tartsuk már tiszteletben másnak a tulajdonát! Vagy nektek hogy esne,ha megfőztök magatoknak és mire odàig jutnàtok,hogy ennétek belőle,màr pofàtlan módon valaki fel zabálná előletek? Ja,hogy akkor már nem lennétek ennyire elnézőek. Nem egy anonim oldalon kéne egyeseknek a frusztrációját levezetni egyes kérdéseken...
2019. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
63%

"A herevere élettársa nem lakik itt jogosan, aki nem csak lusta, hanem büdös és gusztustalan is."


Dehogynem. Ha nagyanyád befogadta, jogosan lakik ott. A saját lakásomba azt fogadok be, akit akarok.


"És nem vitát gerjeszteni volt a célom, hanem érdekelt a véleményetek. 2 embernek sikerült olyat írni, amilyet látni szerettem volna."


Hát így jártál. Ha közvélemenyezésre bocsátod a problemád, előfordul, hogy olyan véleményeket kapsz, amelyek nem tetszenek neked. Ha csak kettő ember ért veled egyet...fene tudja, okos ember azért ilyenkor elgondolkodik. Tudod, mindenki szembejön az autópályán....

2019. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
3%
Hűtő +krumplistészta =Csont...????
2019. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
13%

Undorító egy unoka vagy hogy lehet sajnálni az ételt egy nagymamától? Én az utolsó falatomat is megosztom vele. Képzeld úgy lakik itt hogy egy forintot nem kell költenie semmire, még a gyógyszereit, orvost ruháit is mi vesszük neki. A nyugdíját költse arra amire akarja. Legyen nyugodt boldog az utolsó évei. Ha akarja az utolsó túró rudit bármit legyen az övé. Én mindenem felezem vele amit eszel vagy nassolok. Tegnap együtt ettünk chipset és tévét néztünk.

Undorító vagy! Örülnél hogy megtűrnek ott téged

2019. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
2%

Nem jelenti azt,hogy pofátlanul vissza kell élni a helyzetükkel és felzabálni azt amit maguknak főzött


hö, az megvan, hogy a nagyi viszont nekik is főz, csak a kisasszony szerint a krumplis tészta az moslék?

2019. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
51%

A külön hűtő jó ötlet, esetleg lakat a lentire.

Legközelebb főzz dupla adagot, illetve fixáljátok le a heti menü tervet, hogy ki, mikor és mit főz.

2019. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
76%

A leírt viselkedés nem túl etikus a nagymama részéről, de az általad vázolt verzióban akár ki is tehetne az utcára és egy büdös szót se szólhatnál utána.


Ezért nem hiszek abban, hogy több generáció élhet együtt tartósan, normálisan. Nem lehet lefektetni szigorú szabályokat, mert jön a rokon kártya, és a rokon kártya minden kettyós viselkedés alól felment.


De jelen pillanatban csak annyit tehetsz, hogy fogod magad és elköltözöl. Amíg kiélvezed az olcsón élés előnyeit (mert havi 30 rugó nem fedezi az átlag megélhetést, ha egyedül vagy), addig kénytelen vagy beletörödni, hogy ilyenek.


Amúgy szerintem egy plusz hűtővel se mész semmire, mert fogják majd magukat és kieszik abból a bolognait, amíg te dolgozol. Én inkább azt mondanám, hogy adják neked a koszt pénzt, és főzöl te mindenkinek bolognait, és akkor nincs hiszti abból, hogy ki eszik belőle.

2019. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
93%
# 46 Már írta a kérdező, hogy 20 éves férfi, akkor miért kisasszonyozod le? Miért van állandóan ez az általánosítás a nőkkel kapcsolatban? Azért, mert főzésről van szó? Látszik, hogy itt leginkább az a generáció válaszolgat, aki szerint a krumplistészta menő.
2019. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!