Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyanyám mindent feleszik...

Nagyanyám mindent feleszik kérdezés nélkül. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Sose volt egy észlény. Rettentő buta egy nő, sose az esze miatt szerették.

Apu is itt lakik meg én is. Meg nagyanyám élettársa, aki szó szerint egy here. Semmit nem csinál itthon.

Apu külföldön dolgozik, reggel jön haza. Főztem neki. Ezek ketten mindent felfaltak. Nagyanyám meg az élettársa.

Kezmplistészta van itthon, ilyen moslékkal nem lehet hazavárni egy dolgozó embert egy útról.

Apu mindig ha jön haza telepakolja a hűtőt és akkor is előszeretettel falatozgatnak minden földi jóból...

Mama ha főz, néha mi is eszünk belőle de nem nagyon főz jókat, mert lusta mint a homoki bivaly, de ha mi pakoljuk tele a hűtőt finom falatokkal azonnal kezdődik a sáskajárás.

Én ma bolognait főztem, ami nem sokkal drágább kaja, mint a mama által főzött krumplis tészta, de mégis fogra valóbb.


Szörnyű. Mit lehet tenni?

Apu meg én hozzunk fel az emeletre magunknak egy kissebb hűtőt?



2019. szept. 16. 22:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
70%

A fél ház az apjáé! Teljes joggal laknak ott.


Ti meg nem láttatok még igazán sík buta embert? Mert tiszteljétek őket nyugodtan, meg azokat is, akik a saját fiuk és unokájuk által megkeresett dolgokat zabálják.

2019. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 Savlekotő ***** válasza:
22%
Apjáé a fele a gyereknek semmi nincs ott maximum örüljön h lakhat ott,ha már ilyen stílusban nyomja raknám az utcára,itt a 20 éves takony stílusával van a baj.. De mai 10 20 asoknak addig jo a mama papa anya apa mig ifont adja sajnos ilyenre nevelik ma a gyereket...
2019. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:

Tényleg köszi! Igen, tanulok és mellette dolgozom 16 éves korom óta, jelenleg 100 ezer Forintért, még így is, hogy az apám fél millió felett keres. Engem erre neveltek, hogy dolgozzak és töltsem ki a szabad időmet hasznosan. Tanulás mellett van időm dolgozni, és a pénzt, amit megkeresek, azt nyugodtan megtehetném, hogy mind magamra költöm, de nem így teszek. Mindig másokat helyezek előtérbe magam helyett, de egy idő után betelik a pohár.

Egyébként heti egyszer főzök kb. Apu egy hétig úton van, itthon van pár napot és megy is újra a kamionnal. Én meg lent eszem a városban, általában menüzök a helyi kifőzdében, mert nem moslékot eszem legalább, és nem szedi le a nagyanyám herevere élettársa a fejemet, hogy miért nem mosom el az egy tányéromat, ha eszem otthon néha ne adj isten abból, amit az apám vett vagy rendelt, ételt.

2019. szept. 17. 21:34
 54/65 anonim ***** válasza:
81%
Apukádnak nem mondtad még, mi megy nálatok amikor ő nincs otthon?
2019. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:
Dehogynem és tudja is. Ki nem állhatja ezt a két herét.
2019. szept. 17. 22:05
 56/65 anonim ***** válasza:
72%
Nézd kérdező, én megértelek Téged is. De most mindattól függetlenül, hogy kinek mi a tulajdonrésze a házból, nem lenne logikusabb elköltözni egy ilyen mérgező "kapcsolatból", környezetből, ahol mindenki mindenkit utál? Mi tart benneteket ott? Azt írod diákmelóval 100 rugót keresel oké, ez nem sokra elég, de az utolsó kommentedben kifejted azt is, hogy apád fél millió fölött. Nem egyszerű dolog a kamionos élet, az egyszer biztos, de könyörgöm, van alsó hangon 600 ezer bevételetek. Miért nem béreltek valamit akkor? Nem ér annyit a nyugalom, a béke? Alig vagytok otthon, ellennétek egy másfél szobában és bőven megmaradna a bevételetek 3/4 is simán. Komolyan! Miért kell ott szenvedni, gyűlölködni? Menjetek külön, aztán majd megörökli apád egyszer, 20 év múlva vagy tökmindegy mikor, nem kell azért benne lakni, mert részben tulajdonos, mi a fenére keresi kemény munkával a pénzt, ha arra sem költötök belőle, hogy kiegyensúlyozottan, nyugiban, harmóniában éljetek? A többi csak kifogás, pakolni kell és menni, a mama meg boldoguljon a hodályban egymaga, ha feleszi a penész, hát feleszi, mit foglalkoztat az benneteket, nem igaz? Családok sokkal kevesebb bevételből élnek albérletben, Ti mint apa-fia, ellennétek boldogságban, külön lakásban, senki és semmi nem tart vissza, nincs az a pénz, hogy ez a stressz és pokol megérje. Tipli. Mihamarabb, de leginkább azonnal!
2019. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, nehogy már ők béreljenek azért vagyonokért lakást, mert más nem tud viselkedni? :O
2019. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg, végülis miért? Nyugalomban élni esetleg? Valószínűleg az volt a szülői ház, a kérdező nagyszüleié, ha a papa már nem él, akkor lehet benne része az apjának is. Azt írja buta, mint a föld, beszélni nem lehet vele. Most komolyan, akkor mégis milyen megoldás van? Szitkozódni, utálkozni, bosszankodni? Nem tudom, ha valakinek az "ingyen" pecó megéri ezt a stresszt, lelke rajta, én aztán nem fogok álmatlanul forgolódni miatta, jómagam nem vagyok ez a fajta ember, semmi pénzért, semmi spórolásért nem adnám a nyugalmam, nem arról van szó, hogy a sajátjából el kell menjen. Felőlem aztán mindenki csinál amit akar, de attól, hogy bosszankodik, kesereg és utálkozik, a mama nem fog megváltozni, én nem élnék így, pont letojnám, hogy fizetnem kéne a békém érdekében. Nem vagyunk egyformák, engem aztán nem kell győzködni, mert nyilván el tudom dönteni én mit tennék, más meg persze szintúgy tudja jól, milyen helyzetben miként cselekedne. Ennyi volna a lényeg.
2019. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
32%
ma milyen fejedelmi kaját főztél? elképzeltem ahogy direkt jól meglocsolod hashajtóval, és látványosan szem előtt hagyod...nem tipp volt! :D
2019. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 piroska és a farkas ***** válasza:
0%
Akkor mindenki lelki nyugalma érdekében a havi 600+ keresetetekből egy 2 félszobàs albérlet esetleg????
2019. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!