Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyanyám mindent feleszik...

Nagyanyám mindent feleszik kérdezés nélkül. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Sose volt egy észlény. Rettentő buta egy nő, sose az esze miatt szerették.

Apu is itt lakik meg én is. Meg nagyanyám élettársa, aki szó szerint egy here. Semmit nem csinál itthon.

Apu külföldön dolgozik, reggel jön haza. Főztem neki. Ezek ketten mindent felfaltak. Nagyanyám meg az élettársa.

Kezmplistészta van itthon, ilyen moslékkal nem lehet hazavárni egy dolgozó embert egy útról.

Apu mindig ha jön haza telepakolja a hűtőt és akkor is előszeretettel falatozgatnak minden földi jóból...

Mama ha főz, néha mi is eszünk belőle de nem nagyon főz jókat, mert lusta mint a homoki bivaly, de ha mi pakoljuk tele a hűtőt finom falatokkal azonnal kezdődik a sáskajárás.

Én ma bolognait főztem, ami nem sokkal drágább kaja, mint a mama által főzött krumplis tészta, de mégis fogra valóbb.


Szörnyű. Mit lehet tenni?

Apu meg én hozzunk fel az emeletre magunknak egy kissebb hűtőt?



2019. szept. 16. 22:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
20 éves, főzni tudó srác vagyok és még rengeteg mindenhez értek. A bolognai sem egy luxusétel, de legalább hús. Krumplistészta, hagyjuk már... nem is ettem belőle egy szemet sem.
2019. szept. 17. 15:54
 42/65 piroska és a farkas ***** válasza:
17%
Én 39 éves, főzni tudò, 3 gyerekes anya vagyok, és bizony tudok olyan krumplistésztàt készíteni, h csillagos5- ösre értékelje a dolgozò ember férjem. Merth igenis lehet nagyon ízletesre készíteni.
2019. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
Értem kedves utolsó! Akkor hívd át magadhoz a vén ge*it és tanítsd meg főzni! De először dobd a Dunába a számítógépét, mert függője és lusta mint a bivaly. Az a fontos. A számítógép. Meg az, hogy bekaffogja, ami a másé. Kaff kaff kaff
2019. szept. 17. 16:28
 44/65 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon sajnálom, hogy ennyire nem vagy korrekt... Miért nem vele beszéled meg, hogy ez így nem oké normálisan kultúráltan nem odaszólogatva.../kommunikáció, tudod/ e helyett itt 'kaffogsz'... Nem hiszem el, hogy értelmi fogyatékos lenne, ha mondanád neki mivel van problémád és megoldást sem találnátok rá, akkor különítsd el magatokat...vagy pukkadj meg a dühödtől /temindenhezértékfejű/ Remélem ezt is törölteted XD 'Kaff, kaff, kaff'
2019. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
80%
Na jó kérdező, azért most már álljon meg a menet! Láttam én már itt sokmindent, de ilyen bunkó stílusban írni a saját nagyanyádról még soha senkit. További no comment.
2019. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:
Kölcsönadom neked 2 hétre, és akkor te is így fogsz írni.
2019. szept. 17. 17:53
 47/65 anonim ***** válasza:
75%
A problémádra többféle megoldást is kaptál, az egyiket magad találtad ki: külön hűtő az emeletre, zárni a szobát, amelyikben van, vagy láncot, lakatot rá. Nem olvastam végig az összes kommentet, de azt látom, hogy nem megoldást keresel, csak pattogni akarsz, meg hogy mindenki kórusban szidja veled a nagyanyád és az élettársát.
2019. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
78%
"hö, az megvan, hogy a nagyi viszont nekik is főz, csak a kisasszony szerint a krumplis tészta az moslék?" 37es vàlaszoló! És neked az meg van,hogy a kérdező egyértelműen megmondta a nsgyanyjànak,hogy nekik nem kell abból az ételből amit ő főz és nem is esznek abból? Akkor az öregasszony mégis milyen alapon zabàlja fel előlük az ételt amit maguknak főzött? Amúgy az a kisasszony egy 20éves fiu te nagyon "okos",olvasni és értelmezni nem tudó emberke 😂 :-D
2019. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:

Köszi azoknak, akik egyetértettek velem, jól esett.

Nem kell itt vitatkozni, mamácskának annyi esze van, mint egy gumicsizmának. Mindig is annyi volt.

Csak, hogy tudjátok mennyire buta, tegnap nyíltan állította, hogy a bolha elevenszülő.

45 éve egy cigánykocsmában dolgozik, mit gondoltok, mit tanult ott?

Okoskodást, rosszindulatot stb.


Ennek fejébe lusta, nem főz, nem takarít normálisan.

A herevere élettársa egyszer nem nyírta le a füvet, apámnak kellett, amikor hazajött külföldről.


És mikor szóvá tettem, hogy apámnak tettem félre azt a tányér ételt, olyan ordításba kezdett....


Adtam neki tegnap egy pöttyös gurut, mert ahogy hazaérek a bevásárlásból, jön a konyhába, hogy mit vettem. Mert ő szereti, ami ingyen van, és ami a kis fogára való. Olyankor ott lebzsel, kajtat, meg les. Undorító.

És megjegyzem én busszal hozom haza az ételt, kézben, ő meg apám autójával jár, amit apám nem használ. Neki is lenne lehetősége hazahozni egy fél disznót, csak lusta, mint a ge*i...

Persze apám hazajön a fuvarból, telepakolja a hűtőt minden finommal, tenger gyümölcseitől kezdve az alpesi kézzel készített sajtig, mindkettő a hűtőben kaffog. Pfejj

Ez is meg a herevere bika is.


A gyengébbek kedvéért leírom újra: 20/FIÚ

2019. szept. 17. 21:03
 50/65 Savlekotő ***** válasza:
32%
Én már kivágtalak volna benneteket apáddal együtt aki nem tudta beléd nevelni a tiszteletet.
2019. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!