Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyanyám mindent feleszik...

Nagyanyám mindent feleszik kérdezés nélkül. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Sose volt egy észlény. Rettentő buta egy nő, sose az esze miatt szerették.

Apu is itt lakik meg én is. Meg nagyanyám élettársa, aki szó szerint egy here. Semmit nem csinál itthon.

Apu külföldön dolgozik, reggel jön haza. Főztem neki. Ezek ketten mindent felfaltak. Nagyanyám meg az élettársa.

Kezmplistészta van itthon, ilyen moslékkal nem lehet hazavárni egy dolgozó embert egy útról.

Apu mindig ha jön haza telepakolja a hűtőt és akkor is előszeretettel falatozgatnak minden földi jóból...

Mama ha főz, néha mi is eszünk belőle de nem nagyon főz jókat, mert lusta mint a homoki bivaly, de ha mi pakoljuk tele a hűtőt finom falatokkal azonnal kezdődik a sáskajárás.

Én ma bolognait főztem, ami nem sokkal drágább kaja, mint a mama által főzött krumplis tészta, de mégis fogra valóbb.


Szörnyű. Mit lehet tenni?

Apu meg én hozzunk fel az emeletre magunknak egy kissebb hűtőt?



2019. szept. 16. 22:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:

Lesz hűtő az emeleten, éjjel rendeltem egy picit az interneten.

Nekem ne kaffogjon a fincsi falatokon, hanem vegyen erőt magán és főzzön normálisan! Ugyanis jelenleg lusta, mint a ge*i... Mert a krumplistészta nem normális étel. Legalábbis ahogy ő főzte nem az.

2019. szept. 17. 11:36
 22/65 Savlekotő ***** válasza:
56%
20 vagy,én költöznék ha ennyire utáljátok őket apáddal,persze lakni jó máséba,bár így lakni kibírhatatlan lehet. Én még kamionozni is mennék,de onnan el,ahol az ételen is háború van és senki nem tisztel senkit,de valószínű itt apád is hibás h ezt láttad tőle gondolom h ő is utálja az öreget. A mintát átvesszük a szülőtől ugyanis.
2019. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
32%

Most hiába támadjátok le, nekem is rosszul esne, ha főznék valakinek, más meg megenné.


Aha, csak a probléma, hogy a mama mindenkinek főz, ez a kis hülye meg csak maguknak...

2019. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
0%

kb 100 ezer a havi rezsi,


ópersze :D

2019. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
83%
Ha a mama mindenkinek főzne, akkor nem olyan ételt készítene, amit csak ő bír megenni. A kérdező világosan leírta, hogy sem ő, sem az édesapja nem szeretik. Én is készíthetek egy rohadt nagy adag tintahalat és előadhatom a szentet, ha rajtam kívül senki nem eszi meg.
2019. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 Savlekotő ***** válasza:
29%
Ezeknél az étel tünet ahol a krumplis tésztán tintahalon vekengenek az együtt lakók,mert én ilyet családnak se nevezek,én se főzők anyámnak v a lányomnak tinta halat mert gyűlőlik hiába én meg a két fiam nejem szeretjük,de ez mellékes itt oda vissza nincs meg a tisztelet kommunikáció,és nem hinném h most kezdődött a probléma.
2019. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:

Mennyi legyen egy 220 m2-es kertes csládi ház rezsije, ami 4 szintes?

Pince, földszint, emelet, padlástér. Ne itt ragadjunk már le!


Igen a mama tudna jót főzni ha nem lenne számítógépfüggő. Egész nap nyomja a fekete özvegyet, ahhoz van neki esze.


Szájonvágsz mert szerintem moslék a krumplistészta? Valóban nem szeretem a krumplistésztát, a tiéd biztos finom de az övé nem! És megfőz belőle egy kondérral.

A vadasból, amit pl. Istenien tud készíteni mért nem főz egy káddal??? Abból főzzön sokat ne ebből.

Vágj szájon, amiért főzni mertem a dolgozó apámnak, akivel lakom. Amúgy ha nagyon izgatnak a részletek, apám háza is fele részben, jogosan lakunk itt.

A herevere élettársa nem lakik itt jogosan, aki nem csak lusta, hanem büdös és gusztustalan is.


És nem vitát gerjeszteni volt a célom, hanem érdekelt a véleményetek. 2 embernek sikerült olyat írni, amilyet látni szerettem volna.

Mama pedig kaffogjon tovább a más fincsi falatjain. Kaff kaff kaff ...

2019. szept. 17. 12:11
 28/65 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom mi hogy van nálatok, de arra nem verném magam itt, hogy leteszel 30 ezret... Máshol szobát nem kapsz annyiért + rezsi!!!
2019. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 Savlekotő ***** válasza:
35%
Eleve gyerektől pénzt kérni albérlő az otthonában amint nem jár pénz érte? Kettő apád kivásárolja a részét és mentek külön már eddig is külön kellett volna,nem lehet h apukád is arra vár h öreg a saját anyja meghal és tiétek a ház?
2019. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
71%
A saját hűtő jó megoldás, arra vigyázz, hogy ne tudjanak majd feljárni fosztogatni.
2019. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!