Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyanyám mindent feleszik...

Nagyanyám mindent feleszik kérdezés nélkül. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Sose volt egy észlény. Rettentő buta egy nő, sose az esze miatt szerették.

Apu is itt lakik meg én is. Meg nagyanyám élettársa, aki szó szerint egy here. Semmit nem csinál itthon.

Apu külföldön dolgozik, reggel jön haza. Főztem neki. Ezek ketten mindent felfaltak. Nagyanyám meg az élettársa.

Kezmplistészta van itthon, ilyen moslékkal nem lehet hazavárni egy dolgozó embert egy útról.

Apu mindig ha jön haza telepakolja a hűtőt és akkor is előszeretettel falatozgatnak minden földi jóból...

Mama ha főz, néha mi is eszünk belőle de nem nagyon főz jókat, mert lusta mint a homoki bivaly, de ha mi pakoljuk tele a hűtőt finom falatokkal azonnal kezdődik a sáskajárás.

Én ma bolognait főztem, ami nem sokkal drágább kaja, mint a mama által főzött krumplis tészta, de mégis fogra valóbb.


Szörnyű. Mit lehet tenni?

Apu meg én hozzunk fel az emeletre magunknak egy kissebb hűtőt?



2019. szept. 16. 22:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
19%
"Dehogynem és tudja is. Ki nem állhatja ezt a két herét." Aha. szóval apuci félmilliót keres, utálja a szüleit, de nem húz el saját házba., A szintén kereső arrogáns kölykével.
2019. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
75%
Kedves elöttem lévő válaszoló! Neked sem ártana az értő olvasás. Apuka a ház fele tulajdonosa! Szóval miért is kéne elköltözniük csak mert a nagyszülők kérdezés nélkül felvesznek mindent amit maguknak készítenek vásárolnak? Azért nehogy màr nekik kelljen még eltakarodni az otthonukból is!
2019. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
25%
Akkor meg ne vinnyogjon. Ha olyan pénzes, simán élhetne nyugodtan . De nem, ugye az valami miatt nem opció. Ha a szülők a haszonélvezők, akkor apuci cseszheti a tulajdonrészét, a kölykével együtt, akármikor kitehetik őket a házból. Nyilván jobban is tennék az öregek ha megszabadulnának tőlük.
2019. szept. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, dobjatok össze egy kosztpénzt, és főzz te, szinte mindegy, hogy most 2 vagy 4 személyre főzöl.
jan. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
esszeru a megoldas telepitsetek apukaddal egy kulonhutot es zarjatok le valamilyen zarral. lakat/ magneses kodzar stb.
jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!