Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyanyám mindent feleszik...

Nagyanyám mindent feleszik kérdezés nélkül. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Sose volt egy észlény. Rettentő buta egy nő, sose az esze miatt szerették.

Apu is itt lakik meg én is. Meg nagyanyám élettársa, aki szó szerint egy here. Semmit nem csinál itthon.

Apu külföldön dolgozik, reggel jön haza. Főztem neki. Ezek ketten mindent felfaltak. Nagyanyám meg az élettársa.

Kezmplistészta van itthon, ilyen moslékkal nem lehet hazavárni egy dolgozó embert egy útról.

Apu mindig ha jön haza telepakolja a hűtőt és akkor is előszeretettel falatozgatnak minden földi jóból...

Mama ha főz, néha mi is eszünk belőle de nem nagyon főz jókat, mert lusta mint a homoki bivaly, de ha mi pakoljuk tele a hűtőt finom falatokkal azonnal kezdődik a sáskajárás.

Én ma bolognait főztem, ami nem sokkal drágább kaja, mint a mama által főzött krumplis tészta, de mégis fogra valóbb.


Szörnyű. Mit lehet tenni?

Apu meg én hozzunk fel az emeletre magunknak egy kissebb hűtőt?



2019. szept. 16. 22:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
74%
# 18 teljesen igazad van.kérdező,valahogy azt érzem nem hatja át a szeretet kicsiny családotokat...főzz annyival többet hogy jusson másnak is,az csak étel. ha szeretettel tálalod,az a fránya krumplis tészta is jól esik-jó kis koviubival-ne légy kicsinyes az olyan snassz...# 18 szavait kissé átfogalmazva,nem akarok olyan családban élni ahol sajnálják a belemből a bolognait. :D néha lehetnénk több,jobbak mint mások...
2019. szept. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem költöztök külön apukáddal?Igy meg lenne oldva a probléma.
2019. szept. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
67%

Most hiába támadjátok le, nekem is rosszul esne, ha főznék valakinek, más meg megenné.


Ha jól értem külön kasszán vannak, de a költségek el vannak osztva. 30 000 egy főre eső rezsinek azért elég magas.

Innentől kezdve pedig mindenki megveszi magának az ételt és az alapanyagokat. Pofátlanság megenni a másét. Ráadásul mi a fenének főzött volna 4 adagot, ha az öregnek már volt kajája.


Én se tűrném el, ha valaki elvenné a hűtőből a holmimat, holott én neki már a rám eső részt kifizettem. Vagy akkor fizesse ki ő is nekem, amit elvett.

2019. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
70%

"Apu meg én hozzunk fel az emeletre magunknak egy kissebb hűtőt?"


Igen, és minél gyorsabban elköltözni tőlük.

2019. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:

Fogalmatok sincs mi van a hűtőjükben. Üres gyerekek! ÜRES! Viszont valami mindig van benne. Sörike van benne annak a here élettársának, aki idén még a füvet sem vágta le egyszer se.

Nagy családi ház, kb 100 ezer a havi rezsi, a 30 ezer a részemről tökéletesen fedezi a részemet mert mind mondtam, csak aludni járok haza jóformán.


Kívánja az ételt? Igeeen? Normálisan kéne vásárolni meg főzni de nem csak sörikét.

Ezeknek még nem láttam a hűtőben tejet, kolbászt, sajtot, valami nassit vagy bármit, amit egy normális ember jóízűen megenne. Sör az van! Na meg krumplistészta.


Apám kamionsofőr! Éhesen jött haza az egy hetes útról, kedveskedni szerettem volna neki egy vacsorával. Na nem krumplistésztával, mert tudom hogy utálja.

Egyszerűen semmit nem tehetünk a hűtőbe, mert semmi nincs biztonságban.

Semmi másról szó nincsen, mamika a sz.rát is megenné ha nem lenne büdös. És igen! Rettentő buta.

45 éve kocsmában dolgozik, milyen lenne? Ezt tanulta a vendégektől.


Rántsuk le a leplet: 20/F

2019. szept. 17. 09:54
 16/65 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, az én nagyanyám sem volt egy matyóhímzés, de azért leszakadna a bőr a pofámról, ha így beszélnék róla.


Ha ennyire elviselhetetlen, el lehet költözni. Saját lakás, saját hűtő, saját bolognai.

2019. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
77%
Ezt mondom én is. Lehet albérletet fizetni, és ott ugatni hogy ki milyen szar alak.
2019. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom miféle emberek vagytok ti, de ha odaköltözik hozzátok ideiglenesen a gyereketek, akkor ti jogot formáltok a holmijaira? Vagy mégis mit képzeltek? Soha semmit nem veszek el, ami a másé, akkor se, ha az élettarsam egy szar alkesz. És mi az, hogy ha nem tetszik költözzön el???

Ti is ezt mondjátok a fiatoknak, hogy ha ide bármit behoz, ahhoz jogotok van, és ha nem tetszik takarodjon??

2019. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
85%
Itt két megoldás létezik amíg nem tudtok költözni. Elmagyarázod öreganyádnak,hogy külön kaja van,egye azt amit magának főzött és a tieteket meg ne zabálja fel ti se eszitek meg az övét. Ha nem tartja hozzà magát muszály lesz külön hűtőt beszerezni és azt elzárva,lelakatolva stb tartani tőle.
2019. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
Nem alkesz az élettársa csak zabálja a sört. Irritál. Meg főleg az hogy lusta. Gusztustalan egy emberállat. De berugva még nem láttam.
2019. szept. 17. 11:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!