Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagypapám a fejemhez vágta,...

Nagypapám a fejemhez vágta, hogy ő végig támogatott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagypapám a minap segítséget kért tőlem (ki kellene vágni egy fát nála, lehetőleg azonnal).


Mondtam neki, hogy ne haragudjon, de a héten nem fog összejönni (lázzal, fejfájással és egy "kis" vírussal döglődök itthon), a férjemnek meg a héten rengeteg munkája van és ő is egyre rosszabbul van, szóval valószínű ki fog dőlni ő is.

Mondtam neki, hogy jövő hèt hétvégén átugrunk és megoldjuk.


Kiakadt, hogy én sz.@rok rá, holott ő mennyit segített nekem mindig és hálásnak kellene lennem és pattannom, ha szól.


Nem rémlik, hogy miben segített, mert anyuék neveltek, kb havonta 1x voltam gyerekként is rájuk bízva.

Egyszer kértem kölcsön a sulimra 20.000 forintot, de inkább elmentem pluszba takarítani, hogy visszaadjam, mert hallgattam miatta folyamatosan.


Azóta is gondolkozom milyen támogatást kaptam, mert a 3 lakásukat ami volt pluszba, azt eldaták mielőtt 18 lettem és egy fillért nem láttam belőle (azaz de, új autót vett magának). Ne értsetek félre, nem kell tőle semmi, de ne vágjon a fejemhez olyanokat, amik meg sem történtek.


Kezdem azt hinni, hogy valami nem stimmel vele újabban, mert múltkor azt mondta, hogy mindig vittek engem mindenhova, ami szintén nem igaz, kb 5 évesen voltam velük 1x állatkertben és ennyi.


2019. nov. 5. 09:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
37%

Öregek otthonában is ezzel az alázós, kinevetős stílussal nevelik meg a renitens lakókat, ez az egyetlen ami meg tud törni egy elszállt idős embert. Ha hülyének, semmirekellőnek nézik, nem adják meg neki a megszokott tiszteletet, és a szemébe röhögnek. Persze ez csúnya dolog, de sajnos működik, sőt, kb csak ez működik.

Rokonként ez nehezebb, hiszen kiskorod óta ismer, ismeri a gyengeségeidet, kiszagolja ha blöffölsz. Ignorálni egyszerűbb. Nem is értem miért ugrálsz neki, minek hallgatod, meg filózol rajta.

2019. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!