Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Inkább ne menjek mamámhoz?

Inkább ne menjek mamámhoz?

Figyelt kérdés

Ugye most itt ez az online oktatás, már edzésre sem tudok járni. Szóval nem csinalok sokmindent egy nap.

Pont meglenne ra a lehetosegem, hogy elmenjek mamahoz mondjuk egy hetre. Tudnek neki segiteni a haz korul, tudnek kis fat osszehasgatni, tojast osszeszedni, ebedert/boltba jarni helyette vagy segiteni fozni, akarmit. No meg egy kis idot is toltenek vele.

De megis felek lemenni hozza, a virus miatt. Eddig sem jartam sok helyre, mar nem jarok tomegkozlekedessel, csak neha a boltba lemegyek illetve egy kisebb tarsasaggal talalkozok.(biciklivel jarok mindenfele)

Mama egy 3000fos faluban el, nem nagyon jarnak el az ottaniak sehova. Szoval nem tudom.

Inkabb ne menjek?


2020. márc. 20. 14:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
11%
Menj. Nevetséges ez az idősek féltése., amikor eddig sem látták el a 70 felettieket a kórházakban. Agyvérzésbe belehalhat, de féltik egy esetlege4s fertőzéstől. Én is idős vagyok, de azt javaslom, kérdezd meg a mamát, mit szeretne. Lehet, hogy neki éppen a segítséged lenne jó.
2020. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!