Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek ha a papám nem...

Mit tegyek ha a papám nem engedi, hogy bevásároljak nekik?

Figyelt kérdés

Nagyon makacs, és nem érti meg hogy otthon kell maradnia. Nagy nehezen rá tudtam venni, hogy múlthéten küldje el a listát és én bevásárolok, de holnaptól már ő akar menni. Mert behozták az új rendeletet, hogy az öregeknek 9 és 12 óra között lehet menni boltba. De mondom, ez nem azt jelenti hogy kötelező neki menni... el fog menni boltba, és én nagyon féltem, hogy elkapja a vírust. 84 éves, mamám 80, biztos nem élnék túl. Tavaly papám egy megfázásba majdnem belehalt. Mit tegyek? Kitől lehet ilyenkor segítséget kérni?


L/24


2020. márc. 27. 19:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem ezekre az öregekre csak igy lehet hatni, a szép szó semmit nem ér."


Csak hiszed, mert te is fiatal fejjel gondolkodsz. Egy 80+ embert nem fogsz megijeszteni azzal, hogy leveszik a gépről egy fiatal beteg javára,, sőt ha olyan helyzet lenne, valószínűleg ő kérné, hogy tegyék ezt.

2020. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!