Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tennétek, ha a nagypapa...

Mit tennétek, ha a nagypapa kocsmázni vinné a pici gyereketeket?

Figyelt kérdés

Másfél éves, többször kiderült, hogy nem játszótéren voltak, hanem beült a kocsmába és ott piált a haveljaival. Mindig veszekedés lett belőle, azt hittük, komolyan veszi, hogy ilyet nem tehet, erre később ismét megtette.


Többször nem szeretném rábízni egyáltalán, van itt olyan, aki szintén nem adja oda a gyereket a nagyszülőnek vmiert?


2020. máj. 10. 15:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért nem világos egyeseknek, hogy egy másfél éves gyerek nem olyan, mint egy ovis. Ráadásul após kijatszik minket, ha bármi történne, nem tudjuk, hogy ott vannak, mert azt hazudja, hogy játszótérre viszi a picit.


Utolsó, örülök, hogy legalább neked leesett ez, a többieket meg nem értem, de gondolom, halvány lila gőzük sincs arról, milyen egy másfél éves!

2020. máj. 10. 17:41
 12/16 A kérdező kommentje:
Illetve ahogy látom még pár ember látja a lényeget, hogy nem egy 6 évessel megy le meginni egy sort, hanem egy másfél éves gyerekkel, ráadásul titokban!
2020. máj. 10. 17:47
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az első alkalom után se engedtem volna el. Szerintem nagyon gáz egy ilyen pici gyerek egy kocsmában, még a 6 éves is. Nem oda való, ráadásul milyen gáz, ha veletek van és megismerik, hogy ott a kisfiú, akit a kocsmából szoktak kihozni. Anno volt a sarkon egy kocsma, ott is volt sokszor 2 kisgyerek, hát a szülei olyanok is voltak, épeszü ember nem viszi ilyen helyre, büdös, káromkodnak stb.
2020. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos a fiam. Az a veszély, hogy a nagyszülök kocsmába viszik, szerencsére nem áll fenn. Viszont belegondoltam és én részemröl nem engedném el a gyerekemet a kocsmába senkivel, az biztos, és tuti, hogy a férjem se!

Lassuló reflexek, büdös káromkodó félig beb.szott népség, akár kinnt akár bennt ráfújják a cigifüstöt, abszolút nem egy 1,5 évesnek való hely, de nem is 5-6 stb évesnek!

2020. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Voltam kocsmában papámmal kb 3 éves koromtól. Hatalmas baráti köre volt, néhanapján (azok voltak a kedvenc napjaim) kimentünk a vasútállomásra, kiválaszthattam melyik vonatra szálljunk (ő 65 fölött, én 6 alatt, jó világunk volt), amikor úgy gondolta - azaz megérkeztünk olyan faluba ahol cimborája lakott - leszálltunk, bementünk a “kocsmába” (tipik falusi mindenes vendéglátóegység), ő valami ismerőseivel megivott pár fröccsöt, én meg kaptam fagyit, gyümölcslevet, sőt, ha igazán nagylány voltam, kólát is :) Az ottaniak jól elszórakoztattak, volt amelyik cimbora utána ebédre meghívott magukhoz, néztünk csibéket, nyulakat.. késő délután meg mentünk a vonattal vissza. Legszebb emlékeim, soha a hajam szála nem görbült, együtt lapítottunk papival amikor mamám perelt vele a kocsmaszagunk miatt
2020. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Savlekotő ***** válasza:
Napi kamu,vagy ennyire ész mentes vagy első után nem bizod rá többet..
2020. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!