Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nekem kellett volna személyese...

Nekem kellett volna személyesen szólnom az anyai nagyszüleimnek hogy édesapám elhunyt? Nem tájékoztattam konkrétan személyreszólóan a halálesetről őket hanem a tragédia után pár nappal kiirattam a gyászjelentést és én is facebookra kiírtam a temetés

Figyelt kérdés
dátumát.Amit minden rokonunk látott. Így a nagyszüleim is. De azóta nem kerestek és megszakadt a kapcsolat. Jogoson eset rosszúl hogy akkor és azóta sem keresnek vagy én hibáztam? nekem kelett volna keresnem őket?

2020. okt. 15. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem illett volna szólnod, de nem jogos a sértődésük. Van elég bajod. Inkább támogatniuk kéne. Nem szép, hogy ebben a helyzetben ilyen önzőek.
2020. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha jól értem, a szüleid rég elváltak, anyáddal nem tartod kapcsolatot. Az ő szüleinek nem szóltál hogy a sok éve ex-vejük meghalt.

A nagyszülők és az apád mennyire álltak közel? Mert ha 15 éve egymáshoz se szóltak akkor szerintem nem jogos a felháborodás.

2020. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleiddel tartod egyáltalán a kapcsolatot, vagy ugyanúgy nem, ahogy anyáddal sem?

Ha nem, akkor én megértelek.

2020. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Apának és nagyszüleimnek nem volt szoros kapcsolata egymással.

Én tartottam a kapcsolatot velük, jártam hozzájuk, segítettem mindenben nekik.

2020. okt. 15. 18:02
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Szilveszter éjfélkor azt fogom kívánni, csak olyanok írjanak ki kérdést, akik képesek a releváns infókat megosztani, nem pedig csöpögtetik kényük-kedvük szerint, amikor nem tetszenek a válaszok...
2020. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#15 jogos. ennek így nem sok értelme van. folyamatosan változik a szitu az eredeti kiíráshoz képest.
2020. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Miben változott közben a szitu?
2020. okt. 15. 18:34
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak kellett volna szólni és nem neked, nem te voltál a felesége.
2020. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen jársz hozzájuk, akkor feltételezem h jó a viszony a nagyszüleiddel. Gondolom ez esetben már csak azért is elvárták volna hogy szólj, mert közel állsz hozzájuk. Meg az öregek fontosnak tartják az ilyesmit, hogy tudják ki halt meg az ismerőseik között.
2020. okt. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!