Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülő aki nem bírja...

Banna97 kérdése:

Nagyszülő aki nem bírja feldolgozni, hogy már nem fiatal?

Figyelt kérdés

A nagymama 72 éves.

Sokszor azt érzem nem tudja feldolgozni, hogy mennyi idős.

Kitalálta, hogy kondi terembe akar menni menjek el vele (23 éves vagyok nyilvánvalóan nem vele szeretnék edzeni) öltözködése is azt tükrözi, hogy nem tudja mi az amit fel vehet és mi az amit nem.

Éjjel nappal a facebookot nyomja, ezzel nem is lenne problémám ha nem szedné össze mindenféle külföldi csalót akik beadják neki hogy szeretik stb. és ő még el is hiszi.

Barátnői nincsenek nagyon (természetéből kifolyólag).

Mit lehet az ilyen időssel tenni?

Sokszor vannak már nagyon fura dolgai amit persze a család arra fog, hogy már idős.

Velünk él, és ha elmegyünk valahova akkor folyamatosan meg van sértődve, hogy ő egyedül van itthon már megint...



2021. jan. 17. 21:43
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

19-es szó nem volt arról hogy le van fosva és a csaló sem azért volt neki mert nincs vele törődve! Azért van mert már fejben nem a régi és sajnos elhisz mindent amit azon a csodálatos oldalon írnak.


Fiatalon szült igen, de szerintem mindenki a saját életének a kovácsa lehetett volna máshogy is.


Nem nem kell itthon ülnie és kötögetnie, nyugodtan eljárhatna bárhova sportolni,túrázni barmi de nincs neki kivel, mivel a személyiségéből adódóan senki nem áll már szóba vele, ami nem véletlen.


Továbbra se értem, hogy aki azt írja leszarjuk az miből vette ezt le, mivel nem erről szólt a kérdés.

2021. jan. 18. 15:50
 22/37 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, a 20-as kommentben kb. ugyanezt írtam, csak mondom...
2021. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Igen éppen most olvastam, ment a zöld, köszönöm, hogy végre valaki érti miről beszélek.

Teljes mértékben 100%-osan leírtad mi a valóság és a probléma 20-as!

2021. jan. 18. 15:55
 24/37 anonim ***** válasza:
62%

Most jöttem meg a korizásból.

69/f

2021. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
74%
Szívesen, máskor is.
2021. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
54%
"nem tudja mi az amit fel vehet és mi az amit nem" Hát ez nem így van! Mit vehet fel? Hosszú szoknyát blúzzal? Vagy mit? Én nagyim is farmerba/kord nadrágba+pólóba jár! És miért, kivel edzenél? A váci Püspökkel?! De amúgy meg meg lehet mondani neki, ha valami nem tetszik! Finoman, szépen, kedvesen!! Na mindegy, én nem ismerem szóval nem tudom, milyen is igazából 🙂
2021. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Kedves 26-os látom te is azok táborába tartozol, akik nem értik mi is a problémám.

Akkor megismételnélek: farmernadràgba+pólóba

Az enyém miniszoknyában, azt hiszem van a kettő közt különbség, elhiheted, hogy kifejezetten örülnek az általad felvázolt opciónak:)


Szerintem ha el akar menni akkor egy barátnőjével elmehetne pl (ha nem cseszte volna el az összes kapcsolatát) de úgy gondolom nem nekem kell minden percet eltöltenem vele, és viselni a sértettségét ha elmerek menni dolgozni.

2021. jan. 25. 22:23
 28/37 anonim ***** válasza:
66%
#27 jaa az már tényleg nem a korához való! Így már értem mi a probléma! 😂😂 Szerintem mondd meg neki, hogy ez már "kicsit" sok 😂
2021. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
34%

nahát, ez az öreglány nem tudja feldolgozni, hogy 72 éves! Hogy rázza magát, és még a p%csája is kint van, amikor a pasi lába között lendül át... Milyen ciki, hogy nem alulról szagolja az ibolyát, hanem a fiatal közönség előtt nyilvánosan rázza a cs"cseit...

Kérdező, (és egész Magyarország), nem kellene átgondolni ezt a "nem tudja elfogadni, hogy 72 éves" mentalitást??? A fiataloknak kell(ene) segiteni megszervezni a programokat, és akkor a fizikai és mentális egészség tovább és jobban megőrződik.

Igaz, az idióta unokáknak nem lenne szabad ilyen mérhetetlenül önzőnek lenni, mint a kérdező...

Csak nézzétek ezt a videót... és vegyetek példát a (földön és a nézőtéren ülő) fiatalokról

https://www.youtube.com/watch?v=NGZawI3EWmM

2021. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

#29-es ha én önző vagyok akkor te meg az intelligenciával állsz hadilábon.


Javaslom olvasd el mégegyszer a kiírást, majd az utána lévő kommenteket hátha sikerül jobban értelmezni.

Köszönöm a véleményed, minden jót kívánok!

2021. jan. 30. 10:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!