Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Illik halott emberről posztolni?

Illik halott emberről posztolni?

Figyelt kérdés
Ma van 3 éve hogy a szeretett nagyapám itthagyott minket és nem tudom illő lenne-e kirakni egy régi képet róla egy olyan felirattal hogy mennyire hiányzik

2021. márc. 1. 17:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ja és nem a hírfolyamba akartam csak sztoriba ami eltűnik 24 órán belül és csak az a 10 ismerősöm látja
2021. márc. 1. 17:42
 12/24 anonim ***** válasza:
71%

#8aska értjük. Te nem tennéd. De ettől nem kell eltrollkodni a témát és egy elhunytról való megemlékezést egy ürülékhez hasonlítani, mert iszonyatosan közönséges, amit csinálsz!


Én a halott nagyapám eredményeit megosztottam és jó alap volt beszélgetéshez. Nem tízezer emberekkel osztottam meg, hanem az ismerőseimmel.

2021. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
43%
Nem.
2021. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
27%

12

Nem hasonlítottam hozzá, csak sokaknál folyton ez megy. Mit evett, milyet sz*rt, ma 10 éve halt meg az aranyhörcsöge, most épp hiányzik neki az elhunyt nagyapja. Ettől változik valami hogy posztolja és mindenki látja?

2021. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is vannak ismerőseim, akik posztolnak halálesetről, emlékekről. Két ismerősöm akár naponta 2-t is, de hetente 3x biztos posztolnak róla, hogy hiányzik nekik az édesapjuk. 45-55 éves nő mindkettő.

Bár nem értem, miért gondolják, hogy ezt naponta közzé kell tenni a fészen, miért kell minden hiányzol-os képet kitenni, amit találnak a neten, de még mindig nem zavar. Biztos nagyon sokat jár a fejükben a szerettük, gondolom nagyon közel álltak egymáshoz, és pár év eltelte után is ugyanúgy űrt éreznek. Ha nekik ettől jobb, ám legyen, de aki azon siránkozik akit nem is látogatott, utána meg ott zokog fészen, hogy meghalt xy, az olyan gáz. Mindenki részvétet nyilvánít, közben pár pillanat múlva már vmi szexi képet rak ki, de legalább kisajnáltatta magát, lett egy halom sírós szmájli, hurrá... :/

2021. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
en egy kicsit izlestelensegnek tartom, plane hogy van aki az elhunyt profiljara posztol, ha meg aktiv a fiok. menj ki a sirjahoz, hyujts egy gyertyat, nezegess fiatalkori kepeket inkabb
2021. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyenkor a kapcsolatomat átváltom gyászoló üzemmódba mert annyira trendi vagyok.

Mert nem ****ára magánügy.

2021. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%
Ez a szomorú, hogy már gyászolni is a követőinknek gyászolunk. Csak ott szaladtál lyukra, hogy te nem egy insta celeb vagy. Senkit nem érdekel, hogy most épp gyászolsz. Ennyi erővel kimehetnél, egy forgalmas térre és vadidegenekhez odamehetnél üvöltve bömbölve, hogy neked milyen rossz mert meghalt nagyfater 15 éve.
2021. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha ismerősök lennénk, szerintem abban a pillanatban keresném is a törlés gombot. Érthető hogy hiányzik, és hogy gondolni akarsz rá, de ezt nem kell ország-világ elé tárni. Ha beszélni szeretnél róla, akkor írj rá egy olyan emberre, akiről tudod, hogy beszélhetsz vele erről, vagy ha idősebb az illető, akkor hívd fel. Plusz gyújts egy gyertyát nagyapád emlékére. Ha máson nem is, az ember lelkén szokott segíteni.
2021. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
97%
Pár hete volt a volt szomszédunk születésnapja, sajnos már 10 éve halott. A lánya tette ki, hogy anyukám, ma lennél 70 éves. ÉS ott beszélgettünk a poszt alatt, régi lakótársak, barátok, nagyon jó volt emlékezni. Szó szerint a világ minden táján élünk, jó volt felidézni a gyerkkorunkat, ha ilyen szomorú dolog kapcsán is.
2021. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!