Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Illik halott emberről posztolni?

Illik halott emberről posztolni?

Figyelt kérdés
Ma van 3 éve hogy a szeretett nagyapám itthagyott minket és nem tudom illő lenne-e kirakni egy régi képet róla egy olyan felirattal hogy mennyire hiányzik

2021. márc. 1. 17:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg halottról van megemlékező film is, ami mindenki számára elérhető. Teljesen erkölcsös megemlékezések. Akár egy fotó is az.
2021. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, mindenki máshogyan gyászol, és mindenkinek más segít. Ha neked az segít, hogy nyilvánosan megemlékszel a Nagypapádról, tedd azt! Ráadásul amit leírtál, egy viszonylag szolid megemlékezés, ebbe szerintem tényleg csak az tudna belekötni, akinek zéró empátiája van, és "nem akar negativitást látni" az üzenőfalán - az ilyenért nem kár.


Nekem nemrég ment el a Nagypapám, én megemlékeztem róla - egy közös képünket tettem ki profilfotónak, és megosztottam egy cikket, amit róla írtak. Egyiket sem likevadászat miatt csináltam, és a Facebook ismerőseim egy jó része ismerte és szerette Nagypapámat, mások pedig sokat hallottak róla tőlem.


Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik gyászolnak, gyászolnak, osztottak meg az elhunyt szerettükkel kapcsolatos tartalmat, és habár nyilván nem mindig kellemes látni, meg nem tudok vele mit kezdeni, ha ő így gyászol, hadd tegye. Mi vagyok én, hogy ezt elítéljem, gyászrendőrség?

2021. márc. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Illik persze
2021. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
miert ne illene?
2021. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!