Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymama sört enged inni a...

Nagymama sört enged inni a gyereknek?

Figyelt kérdés
Kislányomnak folyik az orra, az édesapja hétköznap nincs velünk csak hétvégén és nem megoldott az sem hogy mikor beteg akkor ő maradjon vele, ahogy nekem sem, és azon gondolkodom hogy inkább én nem fogok dolgozni hanem felmondok, ugyanis mentem délután 3 körül a kislányomért és mit látok, az hogy egy kis decis pohárból issza a lányom a sört, szerintem be is csicsentett, kiderült ma még nem is evett, hisztizett, nyafogott, elesett. Nem ismertem a lányomra. Hazavittem megetettem szerencsere nem lett gond, kitisztult a kis szervezete. Ma este fürdésnél elkezdett velem csúnyán beszélni, mondom ne beszéljen így mert butaság, azt mondta nem butaság mama mondta. Egyszerűen ez a nap rémálom. Nem akarom többet átélni. Mit tennétek? Tényleg csak a felmondásom segít?
2021. máj. 10. 21:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem értelmesebb ötlet babysittert keresni
2021. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves a kislányod? Ez elég durva. Ilyen nagymamára én sem hagynám még egyszer. Azt te tudod, hogy van-e valaki más, aki tudna rá vigyázni? Más rokon, barát, babysitter?
2021. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
hány éves? inkább sörözzön mint drogozzon, nem igaz?
2021. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
79%
Itt a legnagyobb kérdés az, hogy hány éves. Nem mindegy hogy pl. 10 vagy 15 éves gyerekről van szó.
2021. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
A mama alkesz? Ha tudod hogy piás, miért nem intéztél más gyerekfelügyelőt?
2021. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
És nem, nem kell felmondani, bár sok nőt ismerek akinek ez jó ürügy lenen a munkakerülésre.
2021. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Ezen a táppénz segít, nem a felmondás
2021. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Hogy jut eszedbe egy alkoholistára hagyni a gyerekedet?! Egyáltalán kapcsolatot tartani vele! Ne mondd, hogy nem tudtad, hogy iszik!!!
2021. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha etetni kell gondolom kicsi. Anyósomék is irtó viccesek voltak és sört adtak a 4 éves gyereknek a strandon, aki fujjolva köpködte ki.


Más rokon, ismerős? Ha van pénz rá akkor bébiszitter?

Vagy valamelyik normális megbízható szomszéd néni, ismerős anyuka aki valószínűleg pénzt se kér, mondjuk vásárolsz neki cserébe kajákat vagy ilyesmi.

Táppénz miért nem játszik?

2021. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
Azért az nem valami jó ötlet ha nap mint nap együtt sörözget a mamival. Néha oké ha behúz néhány doboz alkoholmenteset negyven fok melegben, nagyon egészséges de az alkohol nem való kölöknek.
2021. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!