Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymama sört enged inni a...

Nagymama sört enged inni a gyereknek?

Figyelt kérdés
Kislányomnak folyik az orra, az édesapja hétköznap nincs velünk csak hétvégén és nem megoldott az sem hogy mikor beteg akkor ő maradjon vele, ahogy nekem sem, és azon gondolkodom hogy inkább én nem fogok dolgozni hanem felmondok, ugyanis mentem délután 3 körül a kislányomért és mit látok, az hogy egy kis decis pohárból issza a lányom a sört, szerintem be is csicsentett, kiderült ma még nem is evett, hisztizett, nyafogott, elesett. Nem ismertem a lányomra. Hazavittem megetettem szerencsere nem lett gond, kitisztult a kis szervezete. Ma este fürdésnél elkezdett velem csúnyán beszélni, mondom ne beszéljen így mert butaság, azt mondta nem butaság mama mondta. Egyszerűen ez a nap rémálom. Nem akarom többet átélni. Mit tennétek? Tényleg csak a felmondásom segít?
2021. máj. 10. 21:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Mit tennék? Nagyon semmit, régen 15-20 éve bevett szokás volt ha a gyerek nem maradt nyugton, nem evett, vagy csak betegen nem tudott aludni kapott egy kis pálinkát,pl kockacukorba felitatva vagy pl csokilikőrt, vagy mikor jött a foga elalvás előtt pl pálinkával kenegették az ínyét.
2021. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%
Nagymama valószínűleg olyan körülmények között nőtt fel, amilyeneket Te el sem tudsz képzelni! Mégis ember lett belőle. Nem olyan hülyék ám a régi öregek mint ahogy azt néhányan gondolják.
2021. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

WTF Durván tolja a nagyi. Nem hagynám vele a kislányt, csak ha nagyon nincs más lehetőség. Ha megtehetem azt sem akarnám hogy valaha találkozzon vele.

Izgulni felesleges, tényleg vannak akik az egész gyerekkorukat durvább körülmények között töltötték és mégis jó emberek lettek. Viszont minek kockáztatni, gondolam azért vállaltatok gyereket hogy minden tőletek telhetők megtegyetek érte. Így bárhogy is alakul az élete a ti lelkiismeretek tiszta lesz.

2021. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Azért a leírásból elég kicsinek tűnik ahhoz, hogy söröztesse a mama. De 14 évesen se itassa már csak mert az ő korában normális volt, hogy a nem alvó csecsemőnek pálinkás kenyeret adunk. Adjon neki Nutellát vagy gumicukrot, de sört? :O
2021. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
Nevetséges, hogy mindenhol a trollok meg a negatív kommentek jönnek ilyen stílusban...
2021. máj. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
Ez mekkora kamu, csak arra jó, hogy szidjuk az anyósodat :D
2021. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%
igen
2021. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló nem 18 éves a kislányom hanem augusztusi lesz 4 éves. Nem egy korty volt hanem egy kis pohár, úgy megitta hogy esélyem sem volt elvenni tőle.
2021. máj. 11. 13:41
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
Régen 16 évesen szültek meg mentek férjhez. Te miért nem? Régen a nők nem dolgoztak...akk most minek?... Régen régen...régen sok minden volt
2021. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%

Lányod is nagy forma lehet amúgy, én 32 évesen is fintorgok a sörtől, ő meg lehúzza decis pohárból úgy, hogy elvenni sincs időd :D Ne haragudj, nyilván ez neked nem annyira vicces, én sem örülnék neki az én gyerekemmel, de ezt akaratlanul is megmosolyogtam. :D

Komolyra fordítva, anyóshoz többet semmiképp nem vinném, normális ember nem ad sört egy 4 évesnek. Vagy nagyon max egy kortyot, ha annyira kíváncsi a gyerek az ízére. 1000-ből 999 úgyis fújjog, és nem kell neki utána (a maradék 1 meg a te lányod, ezek szerint). Fel nem mondanék, de esetleg egy babysitter ilyenkor, amikor beteg?

2021. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!