Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymama sört enged inni a...

Nagymama sört enged inni a gyereknek?

Figyelt kérdés
Kislányomnak folyik az orra, az édesapja hétköznap nincs velünk csak hétvégén és nem megoldott az sem hogy mikor beteg akkor ő maradjon vele, ahogy nekem sem, és azon gondolkodom hogy inkább én nem fogok dolgozni hanem felmondok, ugyanis mentem délután 3 körül a kislányomért és mit látok, az hogy egy kis decis pohárból issza a lányom a sört, szerintem be is csicsentett, kiderült ma még nem is evett, hisztizett, nyafogott, elesett. Nem ismertem a lányomra. Hazavittem megetettem szerencsere nem lett gond, kitisztult a kis szervezete. Ma este fürdésnél elkezdett velem csúnyán beszélni, mondom ne beszéljen így mert butaság, azt mondta nem butaság mama mondta. Egyszerűen ez a nap rémálom. Nem akarom többet átélni. Mit tennétek? Tényleg csak a felmondásom segít?
2021. máj. 10. 21:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felmondani, hanem táppémzt kapsz arra az időre amikor a gyereked beteg. Vagy kérjél home office-t ha irodában dolgozol és megoldható. Viszont a táppénz az alap, nem értem miért gondolkozol ikyen végletesen, rögtön felmondani.
2021. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
75%
A mamának súlyos gondok lehetnek fejben.
2021. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!