Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyon durván összevesztem a...

Nagyon durván összevesztem a nagypapámmal. Hogyan tudnék bocsánatot kérni tőle?

Figyelt kérdés
Összevesztünk igazából egy nagyon kis pitiáner dolgon és nagyon csúnyákat mondtam neki, nem vagyok büszke rá, de majdnem neki is mentem. Hogyan tudnéék bocsánatot kérni tőle?

2021. júl. 9. 19:26
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Te ismered a nagypapádat, mit szeret, minek örülne. Tedd félre a büszkeséged szerintem, vegyél neki egy üveg pálinkát mondjuk, és mondd meg, hogy sajnálod, amiket mondtál, nem gondoltad komolyan
2021. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt pontosan? Nem azt mondom, hogy normális dolog (majdnem) nekimenni egy öregembernek, de tarts egy kis önvizsgálatot, hogy van-e mögötte más is. Akkor szokta az ember agyát elönteni a sz.r, főleg pitiáner dologból indulva, ha elfojtott problémák vannak a háttérben. Nyilván jó lenne rendezni a viszont, de gondolkozz el rajta, mi provokált ennyire, mert másképp megismétlődhet.
2021. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
2-essel teljesen egyetértek
2021. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Boccs papper.
2021. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként milyen a viszonyotok? Mi miatt vesztetek össze? Ő is agresszív volt?
2021. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél neki egy üveg szilvapálinkát. Igyátok meg. Nem viccelek, én nem rúgtam be egyik öregemmel sem, egyszersem, és már nincs is rá lehetőségem sajnos. Rúgjatok be ketten és röhögjetek sokat.
2021. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

Őszintén.


Nem fiatal tudja, hogy van olyan hogy embert elragadják az indulatok.


Ez nem azt jelenti nem fájt neki amit mondtál és azt érdemes megpróbálnod jóvá tenni.

2021. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Pitiáner dolog miatt majdnem nekimenni egy öregembernek? Hát tőlem teperhetnél, ha majdnem kezet emeltél rám...
2021. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
8 kicsit vegyél már vissza magadból
2021. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Itt nem én vagyok az akinek vissza kéne venni magából. nem szimplán veszekedésről van szó, hanem arról hogy bántalmazni akartak egy öreget. Ennél mocsokabb dolog már csak az lett volna , ha valóban kezet emelt volna egy idősre. A minimum hogy hagyja békén, ha ilyen szinten fegyelmezetlen. Ijesztő hogy itt úgy válaszolgatnak a kérdezőnek, mintha ez pitiáner dolog lenne.
2021. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!