Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyon durván összevesztem a...

Nagyon durván összevesztem a nagypapámmal. Hogyan tudnék bocsánatot kérni tőle?

Figyelt kérdés
Összevesztünk igazából egy nagyon kis pitiáner dolgon és nagyon csúnyákat mondtam neki, nem vagyok büszke rá, de majdnem neki is mentem. Hogyan tudnéék bocsánatot kérni tőle?

2021. júl. 9. 19:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
10 most mit pampogsz? semmi közöd más életéhez
2021. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10 A papám is agresszív volt, még majdnem agresszívebb mint én. Egyébként elég rossz a viszonyunk mert a papám egy eléggé egocentrikus, nagyképű, idegbeteg ember. Sokszor veszekszünk és az esetek nagy százalékában ő provokálja ki.
2021. júl. 9. 21:10
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Akkor minek akarsz bocsánatot kérni?
2021. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Eléállsz és elmondod hogy mit szeretnél.
2021. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek fényében nem kérnék bocsánatot.
2021. júl. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer én is csúnyán összevesztem a nagyapámmal. Persze az nem volt pitiáner dolog. A nagynéném kavarta a sz*rt, aki vele lakott és a kedvenc lánya volt. Én is mondtam neki csúnya dolgokat és ő is nekem, illetve anyumnak. Azt is mondtam Neki, hogy nem megyek hozzá többet. Nagyon ideges volt, mikor távoztunk. Már a következő napon átmentem hozzá, mert kíváncsi voltam, hogy van. Látogasd meg Te is, hátha lenyugodott azóta.
2021. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
#10 Kit érdekel hány éves? Ha kezet emel rám valaki, nem fogom hagyni magam, ha meg is üt visszakapja, mert megérdemli.
2021. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%

Jah és bocsánatkérés legjobb modja: elé àllsz azt mondod sajnálom bocsánat és még elmondod őszintén.

1-es nem hinném az ajándékok kifejezőbb lehet az öszinte szavaknál. Pl nekem sokkal jobban esne attól személytől aki megbántott bármilyen őszinte szó mint akármilyen ajándék. Szavaiból tudom érezni megbánta de az ajándéksával nem tudnám mégha elötte bocsánatot is kér.

2021. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%

10-es és hol az öszinte megbocsátás?

Nem jobb a béke mint az hogy haragszom rád életem végéig?

Utóbbi mit old meg?

2021. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!