Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Folyton írják hogy milyen...

Folyton írják hogy milyen áldás a nagymama, mennyire szereti az unokáját és fordítva. Na az én gyerekem utálja és nagyiék is viszont. Vannak ilyen nagyik nálatok is?

Figyelt kérdés

Teljesen jó a gyerekünk természete, sok barátja van, mégis az utolsó lenne hogy mamáékhoz akarna menni.

Tettek is róla, mindenbe belekötnek ahogy öltözik, amit csinál, ellenben nem játszanak vele, csak ülnek és olvasnak meg megy a tv.


2021. okt. 20. 08:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
40%
Én az agyon féltés miatt kezdem mostanában nem bírni. De amúgy alapjáraton nálunk nincs ilyen. Bár ez inkább tatám részéről.
2021. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
96%

Az anyai nagyapával van gond, mert nagy pálinkás az öreg és mindig műszerészre és kisgépszerelőre issza magát. Ilyenkor mindig segíteni kell neki, pedig ön -és közveszélyes. Múltkor a motorfűrész csillagkerekét akarta megszerelni burkolat nélkül és (fordítva) felrakott lánccal, a gyereknek meg fognia kellett volna az ölében. Alig tudtam kiszedni a kezéből az öregnek, mire végre elment aludni.

A párom nem mer ellenkezni a szüleivel, pedig már akkor megmondtam, hogy még egy ilyen akció és nem megy oda többet a gyerek.

Egyébként a szülei pont azok a típusok, akik imádják ingyen munkára használni a rokonságot "segítsünk egymásnak" címén.

2021. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Morzsi007 ***** válasza:
76%

5 éves lányomat imádja a nagymama, a legkisebb unoka az 5-ből, a kislány is viszonozza. Sajnos a 4 nagyszülőből már csak Ő él. A 8 éves fiammal is el van, de őt nem szereti annyira, ez látszik, de el vannak, nincs probléma.


Máshol is vannak, akik nem igen szeretik a gyerekeket, eleve nem is akarnak foglalkozni velük. Szeretnek nyugodtságban elleni, kis megszokott életüket nem felforgatni esetlegesen egy pár órás gyerek felügyelettel. Ilyen nagyszülőkhöz nem kell vinni a gyereket. Maradjanak meg maguknak.

2021. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
71%

Anyósom a két nagyobb lànyunokát imádja, pedig távol élnek és csak két három hetente látja őket, amikor az apjuk láthatásra hozza őket, a mi fiúnkat meg leszarja.

Mondjuk nem is bánom, mert a 14 éves nagylánnyal is gügyögve beszél mintha szellemi fogyatékos lenne.

2021. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
83%
Anyuméknál imád lenni a lányom. Viszont anyósom valamin meg van sértődve. Mi se tudjuk mi baja, de hónapok óta nem jön, nem ír. Telefont se vette fel. A gyerek szülinapján írt egy sms-t és ennyi. Meg is beszéltük a párommal hogy ezek után nem is kell jönnie többet. Karácsonykor sem. Pedig ő volt a legjobban oda, hogy majd nála kevesebbet lehet biztos az unoka.
2021. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
91%
Van ilyen is, és olyan is. Egyik nagymamám velünk élt, egy háztartásban egészen a 91 éves korában bekövetkezett haláláig, és nagyon szerettük. A másik nagymamámmal meg kifejezetten rossz volt a viszony, és egy idő után már gyakorlatilag egyáltalán nem tartottuk a kapcsolatot.
2021. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
94%

A férjemet utálja a nagyanyja. Anyós szerint azért mert nem kislány lett.

Sógoromat évekig pénzelte, a seg. ét is kinyalta. Mimdaddig még nekünk megnem született a lányunk. Onnantól jött volna nyalizni.

Sógor is kiesett a kosárból mert 2 fia lett aztán elvált


Undorítónak tartom ezt a viselkedést.

Szerencsére a gyerekeink ezt nem tapasztalják meg. Mind a kettőnk szülei imádjál az unokákat

2021. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
7es, pont hogy mi beszéltük mindig rá a gyereket hogy menjünk el hozzájuk, majd elmennek a játszótérre, vannak ott régi játékok. Hát az elképzelés nem volt egyező a valósággal. Mikor mentem érte, gyerekem a szőnyegen autózott egyedül, papa újságot olvasott, mama tvt nézett. Gyerek mondta hogy rá se bagóztak. Ha beszélgettek, akkor mindig a bajaikat sorolták, az meg nem igazán érdekli a gyerekeket.
2021. okt. 20. 13:09
 19/35 anonim ***** válasza:
24%
A gyereket te szülted, nem KELL másnak szeretnie.
2021. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
70%
Az egyik nagyszülőm a gyerekét meg az unokáját is rühellte. Baleseteket is próbált okozni nekünk, én pl. majdnem meghaltam egy ilyenben, de ugye nem volt tárgyi bizonyíték, családi szennyest pedig tilos volt kiteregetni.
2021. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!