Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Folyton írják hogy milyen...

Folyton írják hogy milyen áldás a nagymama, mennyire szereti az unokáját és fordítva. Na az én gyerekem utálja és nagyiék is viszont. Vannak ilyen nagyik nálatok is?

Figyelt kérdés

Teljesen jó a gyerekünk természete, sok barátja van, mégis az utolsó lenne hogy mamáékhoz akarna menni.

Tettek is róla, mindenbe belekötnek ahogy öltözik, amit csinál, ellenben nem játszanak vele, csak ülnek és olvasnak meg megy a tv.


2021. okt. 20. 08:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Mostoha apàm apja volt a nagyapàm.Imàdtam.Nem volt senkim de nagyon szerettem. Amikor meghalt 9 voltam. Ha 18 vagyok soha nem jönnek ki a gyilkosai a börtönböl. A felesége lett volna a nagyanyam. Nekem kb csokit se vett soha es le se szart. Amikor meghalt pezsgőztem. A temetése napjan tancoltam.Most is bőgök ha papóra gondolok.
2021. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rengeteg iylen van, ha a gyerekkel nem jo a akpcsoalt pl boritékolhato hogy unokákkal sem feltétlen elsz az.
2021. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Apai nagyszüleimmel nem volt jó a kapcsolat. Volt egy mostohamamám, aki szépen ellenünk hangolta a papát. A szüleim se jártak át, én se vágytam oda, mert mindig rossz volt a hangulat vagy veszekedés volt a vége. Ha ott is voltam, akkor meg unatkoztam, mert náluk semmi játék nem volt, se más érdekesség. Volt egy kertjük is, mindig ott túrták a földet, de ott se nagyon volt mit csinálni, ha volt gyümölcs azt ettem. Volt egy láncon tartott hamis kutyájuk, azzal se tudtam mit kezdeni. Papa mindig nehezményezte, hogy keveset vagyok náluk, de hát egyszerűen nem szerettem ott lenni. Bezzeg az anyai nagyszüleim... ott voltak állatok, ló tyúk, malac, macska, kutya, tök sok helyre eljártunk, ott voltak barátaim is, meg mivel jó volt a szülői viszony így nagyon sokat voltam náluk születésemtől fogva, amolyan második otthonom volt.

Szóval igaz amit előttem írtak, nagyon sokat számít a szülők viszonya is, meg hogy ebből mit érzékel a gyerek.

2021. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

23as erőlteti a rosseb. Csak mint érdekességet írtam le. Hogy egyikük sem szereti a másikat.

Tévében, cikkekben lehet ilyet olvasni hogy mekkora áldás egy nagyszülő, mennyire szeretik az unokákat. Azokról nem szólnak akik utálják.

2021. okt. 22. 10:01
 35/35 anonim válasza:
76%
Nekem már csak a nagyanyám él de szerintem már ő sem sokáig.de kb én is így vagyok vele ha meg hal akkor fel lélegezhetnek.Tudom lehet gonosznak tűnök de elég sokat ártott nekem.Szerintem az esetek többségénél a nagyszülökkel csak a gond van.
2022. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!