Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ez minden esetben így szokott...

Ez minden esetben így szokott lenni?

Figyelt kérdés
Férjemmel külön mentünk, de van egy közös gyerekünk. Én mindig fontosnak tartottam, hogy a gyerek mindkét nagymamával tartsa a kapcsolatot. Anno mindkét helyre mentünk, mindenről tájékoztattam anyóst is. Mondjuk mindig az én gyerekem volt az utolsó a sorban, a másik két unoka kedvesebb volt számára. De ami elgondolkodtatott, hogy idén a nagymama, aki állítólag imádja az unokáját, januárban beszélt vele utoljára telefonon, februárban és húsvétkor látta az 5 hónap alatt. Már engem sem hív, hogy hogy van a gyermek. Ez így szokott lenni minden esetben? Mert mikor kiderült, hogy külön megyünk a fiával, ő sírt legjobban, hogy ne tiltsam el a gyereket tőle. Mindig én ragaszkodtam hozzá, hogy nyáron is menjen a gyerek hozzá is. Most már megérett a gondolat, ha nem akar majd menni, akkor nem fog. Úgyis én leszek a gonosz exmeny, aki megtiltja a gyereknek. Pedig isten lássa lelkem, sosem tettem ilyent. És nem szidni akarom az ex anyóst, csak tényleg érdekel, hogy mindenhol így történik e válás után.
2022. máj. 12. 06:14
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is gyanús, hogy legalább a kisebbik gyerek tőle van. Ez mindent megmagyarázna.
2022. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
86%
"Lehet, ez a nő az exed igazi nagy szerelme. Ami miatt a kakukkfiókákat is jobban szereti, mint a vérszerintit." Vagy mint általában, az új pu.nci varázsa, és öt év múlva keres magának új muffot. Mint átlagban a pasik.
2022. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

#40 nem, miért?

Én is arra gondoltam, hogy a punciért képes még a pici gyerekeket is elviselni

2022. máj. 12. 14:23
 44/47 anonim ***** válasza:
89%

Jól értem, hogy az új nővel egy hónapja vannak együtt?


Persze, hogy teper, ő is meg a nő is. Majd megunja őket is. Az szintén furcsa, hogy a nő ilyen gyorsan odaköltözött, anyagilag hogy áll?

2022. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja. A nő lakik a saját házban, a leendő exem pedig oda jár haza munka után, reggel meg onnan indul
2022. máj. 12. 15:35
 46/47 anonim ***** válasza:
88%

45: "a leendő exem"


Micsoda? Hát ti még együtt vagytok?

Most mi a felállás pontosan?

Még nem váltatok el?

Még nem költöztetek külön?

De hát 5 hónapja csak külön vagytok már, amióta a nagymama nem keresi az unokáját?

2022. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Egy éve külön élünk. Válás most van folyamatban.
2022. máj. 12. 16:28
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!