Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális hogy a mamámék be engedik a macskát az ágyukba, és éjjel is ott alszik velük? Előtte meg kinn kóboról.

Figyelt kérdés
Betegséget elkaphatnak így nem?

2022. jún. 19. 19:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha féregteleníteni szokták akkor kb. semmi veszélyt nem jelent.
2022. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%
Én be se engedem az állatokat az ágyamba. Kutyának, macskának megvan a saját helye. De ha már ilyenek, előtte kifésülhetnék, és áttörölhetnék.
2022. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is az ágyban alszik. Amúgy te próbáltál már egy macskát rávenni arra, hogy másutt aludjon, ha van ágy is? :)
2022. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
14%
Nevelés kérdése az egész.
2022. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
82%

Szerintem normális.


Nálunk is ott alszik.

A szüleimnél is ott aludt, pedig akkoriban nem volt szokás az ivartalanítás, féregtelenítés.

2022. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Te is abban az ágyban alszol? Mert ha nem akkor nem értem a felháborodásod okát. Mindenki azt csinál a saját otthonában amit akar. Az én mamám, papám is együtt aludt a macskákkal, kutyákkal, mert szerették az állatokat.
2022. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Háziállatot az ágyba engedni csak a suttyók szoktak. Én is nagyon szeretem az állatokat de eszembe se jutna velük aludni.
2022. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16%
Azt írod kint kóborol. Féregtelenítve, oltva van? Ha nincs, akkor igen, elkaphatnak betegségeket.
2022. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Sokan a macskát,vagy kutyát nem háziállatként nevelik,és nem is úgy tekintenek rá. Pl mint én. Hanem igazi családtagként. Nekem a macskám olyan,mint a legkisebb gyerekem. Előbb aludnék én a földön,ha nem férnénk el. Azért nem furcsa,mert ha lelkileg kötődsz egy állathoz,akkor az ágyban alvás természetesnek tűnik.
2022. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%
Miért ennyire természetes mindenkinek, hogy a háziállatával alszik? Nem attól lesz családtag, hogy beengeditek. Nekem a gyerekem a családtagom, mégis külön ágyban alszunk. Az egy ágyban alvás a párok, házastársak jellemzője. Én amúgy azt sem szeretem, mert nem bírom, ha másik horkol, forgolódik, stb. Állattal aludni nem kényelmes, nem higiénikus, és igenis nevelés kérdése. De ettől még ne szólj bele, mit csinálnak a mamádék, max egyszer mondd el a véleményedet.
2022. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!