Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális hogy a mamámék be engedik a macskát az ágyukba, és éjjel is ott alszik velük? Előtte meg kinn kóboról.

Figyelt kérdés
Betegséget elkaphatnak így nem?

2022. jún. 19. 19:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Nevelés és gusztus kérdése. Nálam ott volt a határ, hogy a macska az ágy végébe feljöhetett, a saját lepedőjére. Nem mehetett rá a mi ágyneműnkre, hozzá sem érhetett. Szépen megtanulta.

Van aki meg szereti összevissza puszilgatni, felengedni mindenhová, nem zavarja ha beleeeszik az ételbe, és a többi. Engem ettől a hideg ráz. Beteg talán nem lesz ha ápolt, gondozott, féregtelenített, oltott macska.

2022. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
16%

Megszokas es igenyesseg kerdese szerintem. En nem birnam azt sem elviselni hogy tiszta szor a padlo, nemhogy az ágy meg a kanape. Ismerek olyanokat akiknel a kutya simán felugrik a kanapera es este a szobajukban alszik az ágyon. Gondolom nem a gazdaja mellett betakarva, lehet hogy a labanal a takaro tetejen.

Emellett napkozben ki-be jarkal es nincs megfurdetve minden nap.

2022. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha nekik így jó akkor kinek mi köze hozzá?
2022. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is feljön a kutyusom az ágyba, hetente cserélek ágyneműt és ő is tiszta. Nálunk ő családtag. Megértem, ha ezt valaki nem érti meg, de ezért ledeneráltozni valakit...szerintem ez a gáz, nem együtt aludni egy kutyával/macskával.
2022. jún. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
14-es! És fordítva rendben van? Amikor valaki degeneráltnak nevezi azt, aki rendesen tartja ugyan az állatát, szereti, családtagként bánik vele, de nem engedi fel az ágyra? Nálunk ugyanis ez van. Mégis mások szerint én vagyok hülye, mert bár a kutyának megvan mindene, szeretve, nevelve van, nem eszik velünk egy asztalnál, és nem alszik velünk sem.
2022. jún. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Én nem degeneráltoztam le senkit, mindenki úgy él ahogy akar, ez ennyi.
2022. jún. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19%
Na, pont ez az. Hetente cserélni ágyneműt ott ahol a kutya, macska az ágyban alszik, nagyon kevés. Bár mindenki úgy él ahogy akar.
2022. jún. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
Miért, naponta cseréljem? A kutyám tiszta, fürdetve van.
2022. jún. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
39%
Úgy nőttem fel pici korom óta, hogy több kijárós macska aludt az ágyamban, soha semmi bajom nem volt egyiktől sem.
2022. jún. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem a te dolgod, törődj a saját életeddel.
2022. jún. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!