Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Jogos nagymamám kifakadása az...

Jogos nagymamám kifakadása az unokahúgomra álláspontotok szerint?

Figyelt kérdés

Ma a nagyszüleimnél voltam fát hasgatni. Amikor elkezdtem akkor nagymamám elugrott a boltba bevásárolni. Mikor visszajött akkor szalad oda hozzám, hogy ő most tisztára fel van háborodva. Kérdeztem tőle mi a probléma, mire elkezdi mesélni, hogy találkozott egy 17 éves fiúval aki megkérdezte tőle, hogy ő e az unokahúgomnak a nagymamája. Nagymamám mondta neki, hogy igen majd megkérdezte miért kérdezi. Erre mondta a srác, hogy szokott vele sokat beszélgetni és jó barátok.


....és akkor a folytatás az, hogy nagymamám tisztára ledöbbenve és felháborodva olyan cirkuszt rendezett amikor hazaért, hogy utána egy órán keresztül ezt hallgattam. Az unokahúgomról tudni kell, hogy 12 éves aztán nagymamám meg tisztára fel van háborodva, hogy mi az isten fszát akar egy 17 éves egy 12 évestől? Meghogy ő még csak 12 éves és ne beszélgessen 17 évesekkel. Ennyi idős korban neki maximum barátnői legyenek, fiatal még a fiú barátokhoz, stb stb....

Zengett az egész udvar tőle.


Én mondtam neki, hogy manapság ezen már nem kell meglepődni, hogy egy 12 éves lány jóban van egy 17 éves fiúval, az ilyen dolgokat lehetetlen tőle megtiltani mert úgyis megfogja találni a módját, hogy folytassák amit elkezdtek és úgyis a saját bőrén fogja megtapasztalni, hogy mi jó és mi rossz. Ráadásul ez amúgyis az anyja felelőssége. Ha ő engedi akkor mi mit tudunk csinálni? (Azt azért hozzáteszem, hogy fogalmam sincs, hogy ők milyen viszonyban vannak egymással, nekem ez új dolog volt)


Erre még jobban kifakadt, hogy miért kezelem ilyen lazán, aztán utána azt kezdte el sérelmezgetni, hogy ő 12 évesen gyantázza a lábát, tehát tulajdonképpen mindenbe belekötött amibe csak lehet.


Én szerintem nagymamám túltolja és ez a mai kifakadása már nem az első ezért is vagyok kíváncsi más véleményére is a dologban, hogy most ezt csak én gondolom túlzásnak vagy nagymamám az egyedüli a családban aki józanul gondolkodik és mi hibbantunk meg?



2022. szept. 1. 21:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
filmek, mozi, sport, kapásból írok pár közös témát..
2022. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
87%
amúgy az ,ó , hogy egy 17 éves beszélget egy 12 évessel is, nem zárja, ki, hogy korabeli barátai legyenek.
2022. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!