Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Eltilthatja tőlem az unokámat?

Eltilthatja tőlem az unokámat?

Figyelt kérdés

A fiamnak gyermeke született, és hát a kapcsolatunk nem éppen felhőtlen úgy az elmúlt 10 évben.


Én elhagytam Őt és az apját amikor 20 éves volt, vele tartottam a kapcsolatot még, igaz, sokkal kevesebb időt töltöttem vele, és többet a saját családommal. Nem tudom, hogy ezért, vagy más oka van, de sose fogadta el az én új páromatm


Tegnap kérdeztem a fiamat, hogy mikor hozza át hozzám a gyereket, hogy "babázhassak", de azt mondta, hogy jöjjek át, ott bármennyit babázhatok náluk, de ha meglátja a lakás közelében a páromat, vagy azt, hogy egy újjal is hozzányúl a gyerekéhez, akkor kettétöri a párom állkapcsát.


Nekem ez nyilván rosszul esik, mert így esélytelen, hogy valaha mondjuk elvigyem én az unokámat vásárolni, vagy kirándulni, vagy bármilyen hasonló programra.


2022. nov. 12. 09:38
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
19%
Nem tilthatja el, viszont egy kiperelt nagyszülői láthatás úgy működik, hogy kapsz heti x percet felügyelettel.
2022. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy eltiltva,csak nincs a felügyeletedre bízva.Nagy különbség ez.Nem minden családban divat ez, akkor sem ha normál családról beszélünk, nálatok meg bonyolult a helyzet.Miért akarja minden nagyszülő elvinni mindenáron az unokát?Az nem a te gyereked.
2022. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
3%
Van 22 komment eddig és abból talán ha négynek tűnt fel, hogy a drága gyermek konkrétan súlyos testi sértéssel fenyegetőzik. Milyen ember lehet az ilyen? Milyen apa, milyen társ? Miért nem volt elegendő azt mondani, hogy anyu, te bármikor jöhetsz, de nem viheted el a Pistikét, mert nem akarom hogy a Janival találkozzon, ezért a Jani se jöhet ide hozzánk soha?
2022. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
87%
23 annak nyomós oka van,ha az ember ilyennel fenyegetőzik.Valószínűleg vagy őt is fenyegette már a tag, esetleg bántotta is, vagy valamelyik családtagját.Van olyan aki csak ebből ért.Hogyhogy milyen apa, milyen társ?Olyan aki a mérgező, esetleg agresszív egyedektől távol tartja a családját.Nem verte meg,csak nyomatékosította,hogy a nem,az nem.Valószínűleg mikor emberi hangon mondta, akkor leszarták.
2022. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
1%

24!


Ez csak feltételezés.


"Hogyhogy milyen apa, milyen társ?Olyan aki a mérgező, esetleg agresszív egyedektől távol tartja a családját"


Ő maga agresszív, nem baj? Megegyszer, ha valasra keruk a sor nála, akkor az ex feleseg új pasijanak is el akarja majd törni az allkapcsat?

2022. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
15%
" bevallottan alig törődött a kerdező az előző gyerekkel. " Az előző gyerek akkor már felnőtt férfi volt. Bezzeg ha napi szinten a húsz évesen lógna anyuka, az lenne a baj..
2022. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
84%

"Én elhagytam Őt és az apját ... Nem tudom, hogy ezért, vagy más oka van, de sose fogadta el az én új páromatm"


Ugyan dehogy! Hová gondolsz! Ha elhagysz valakit, akkor csak még jobban fog szeretni, a párodért -akinek aranyból van a f... ezek szerint, hiszen eldobtad érte a családod - pedig egyenesen rajongani fog!


Te olvasod is, amit írsz, vagy csak egy troll vagy?

2022. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
4%
Ja, hát mit is képzel hogy a felnőtt fia mellől ki mer lépni egy szar kapcsolatból: rendes asszonyállat tűr és nem gondol magára soha, nem igaz?
2022. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
87%

"A no ek miert kellene benne maradnia egy rossz kapcsolatba? Miert ne lephetne ki es kereshetne uj tarsat?"


A sok agyatlan primitív proli azt nem érti, hogy de, kereshet, de ettől még nem kellene eldobnia a régi almot egy újért. A legjobb, amikor az új kan/szuka kölykeit neveli, ami nem is az övé, a sajátját meg leszarja.


Egy válás azt jelenti, hogy elválok a férjemtől/feleségemtől, a továbbiakban vele nem kell törődni, VISZONT a gyerekkel, akit a világra szartam, illendő lenne. A kérdésben szereplő szutyok "családjának" nevezi az új bika családját, és mivel nem egy fiatal nőről van szó, gyaníthatóan véletlenül sem az ő saját gyerekeiből áll ez a "család", de még ha abból is, akkor is van már neki CSALÁDJA, még ha felnőtt is az a gyerek már.


Ha csinálsz egy gyereket, akkor az életed végéig a gyereked marad, erről feledkezik meg a sok mocsadék.

2022. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
88%
A kérdező saját maga fogalmaz úgy,hogy elhagyta a gyerekét,meg a gyereke apját.Nem,ha elválnak akkor az ex új pasiját nem fogja ettől fenyegetni.Mindennek oka van,mindenkivel úgy viselkedik a környezete,ahogy megérdemli.Kellett,hogy tegyen ezért az az új pár.A kérdező nem agresszív se az anyjával,aki elhagyta,se a párjával,vagy a gyerekével,mert akkor a kérdésben szerepelne ez is.Azért én meghallgatnám a fiú verzióját is,mielőtt leagresszívezem.Persze hogy csak feltételezés,de az is az,hogy a fiú agresszív.Akkor mondjuk mit mondasz,ha az új pasas tiltotta az anyját tőle, ezért nem tartották a kapcsolatot? Esetleg ha az anyját fenyegette,hogy ha találkoznak akkor ez,vagy az lesz? Akkor már más a helyzet igaz?Van ilyen pedig.Az már más tészta,hogy olyan hapsi nem kellene aki korlátoz bármiben,de mondjuk a gyerekemet se hagynám el senkiért.Ha 20 éves,de velem él akkor sem.Vagy jön akkor velem,vagy maradok a seggemen.Elválni lehet úgy is,hogy nem költözök össze rögtön egy új kannal.
2022. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!