Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Eltilthatja tőlem az unokámat?

Eltilthatja tőlem az unokámat?

Figyelt kérdés

A fiamnak gyermeke született, és hát a kapcsolatunk nem éppen felhőtlen úgy az elmúlt 10 évben.


Én elhagytam Őt és az apját amikor 20 éves volt, vele tartottam a kapcsolatot még, igaz, sokkal kevesebb időt töltöttem vele, és többet a saját családommal. Nem tudom, hogy ezért, vagy más oka van, de sose fogadta el az én új páromatm


Tegnap kérdeztem a fiamat, hogy mikor hozza át hozzám a gyereket, hogy "babázhassak", de azt mondta, hogy jöjjek át, ott bármennyit babázhatok náluk, de ha meglátja a lakás közelében a páromat, vagy azt, hogy egy újjal is hozzányúl a gyerekéhez, akkor kettétöri a párom állkapcsát.


Nekem ez nyilván rosszul esik, mert így esélytelen, hogy valaha mondjuk elvigyem én az unokámat vásárolni, vagy kirándulni, vagy bármilyen hasonló programra.


2022. nov. 12. 09:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
10%

És egy ilyen "állkapos törős" prolitól te mégis mit akarsz? És egy olyan retkes gyerektől akiből ugyanilyen trógert fog nevelni? Nagyívbe 💩d le őket.


20 évesen meg nem tudtad "elhagyni" mivel egy 20 évesnek már otthon se kéne laknia.

2022. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező, érdekes a kisbaba édesanyját nem említed. Ugye nem gondolod, hogy egyszerűen kikerülöd, ha fiad esetleg engedne is dolgokat.

Te, nem tudod, hogy mi a család. Mégis milyen értékrendet akarnál tanítani neki?

2022. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
86%

20 évig nevelted a gyerekedet és nem tekinted a saját családod részének? 😯

De most akkor mit akarsz az unokával? Akkor ő se a családod része. Vagy mutogatni jó lenne azért?

Ne haragudj, de megértem a fiadat, sőt, még rendes is veled, hogy odaenged.

2022. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
85%
20 éves még nem felnőtt. Otthon se kéne laknia... . Beteg válasz. Máskor meg azt írjatok, hogy amíg nappalin tanul addig a szülőnek kötelessége eltartani a gyerekét.
2022. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
5%

Nem kotelessege csak 18 eves korig.

A jog szerint

Az etikus resze meg mas teszta

2022. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!