Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit lehet csinálni az ilyen...

Mit lehet csinálni az ilyen nagyszülőkkel? (lent)

Figyelt kérdés
A nagyszüleim egésznap csak a facebookot tolják és ott magukba szívják a sok politikai propagandát és úszítást. Amikor meglátogatom őket vagy felhívnak csak erről tudnak beszélni, oktatnak, panaszkodnak, vérengzenek, nagyon kellemetlen a társaságukban lenni. Mondtam már nekik sokszor, hogy nem vagyok kiváncsi erre de meg sem hallják. Idősek és már nem fognak sokáig élni de már egyátalán nem kívánok velük időt tölteni, ezelőtt pár évvel nagyon jó volt a kapcsolat de folyamatosan romlott amióta bevezették hozzájuk az internetet de főleg amióta lett facebook fiókjuk (persze a tv sem szent ebben). Tudom nagyon sokan vagyunk ugyanebben a cipőben. Mit tudnék tenni? illetve ezzel kapcsolatban nektek mi a tapasztalatotok? Hogyan kezeltétek/kezelitek a helyzetet?

2022. dec. 7. 10:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Sajnos, semmit nem tudsz tenni, én mamám is ilyen. Egész nap M1-et bámulja, mondtam neki más csatornát is lehet nézni, akkor közölte, hogy a HírTV-t is szokta🤣


Legjobb amit tehetsz, hogy meghallgatod őket és tudom közhelyesen hangzik, de meg kell becsülni őket, amíg élnek.

2022. dec. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:ja és mama mindenhez ért, villanyszerelő, gázszerelő... Próbáld meg kicsit poénosan felfogni.
2022. dec. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!