Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van itt olyan, akit utál,...

Van itt olyan, akit utál, gyűlől a nagymamája? 17/L

Figyelt kérdés
Mióta csak élek, sose szeretett a nagymamám. Ezt már édesapám is megmondta. Amint megszülettem, rögtön meggyűlölt, mert inkább apum családjára hasonlítok (szemem, arcom), míg a bátyám az övére. Számára bátyám a minden, ő a tökéletes unoka, én meg egy senki. Mindig is csak neki adott pénzt, míg nekem soha. Ha ő lebetegszik, nagyanyám már rakja alá a kocsit és siet vele az orvoshoz, de ha én betegszek le, le se sz@r és csak annyit mond, hogy nincs semmi bajom, csak nem akarok iskolába menni. Édesapámat nem bírja, így amikor veszekszek vele, mindig felhozza, hogy pont olyan vagyok, mint édesapám. Nevelőapámat viszont nagyon szereti. Számára a család azt jelenti, hogy bátyám, anyám és nevelőapám. Én neki sehol nem vagyok. Csak arra tud megkérni, hogy segítsek neki shoppingolni, fessem be a haját, sminkeljem ki...mindig csak erre voltam jó. Egészen kicsi korom óta hallom, amint azt mondja rólam, hogy "Szemét mocsok kölyök". Úgy teszek, mintha nem hallanám, de már nagyon kivagyok. Más is van hasonlóan?

2023. okt. 21. 08:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Pár évig viseld el, aztán jobb esetben jön az egyetem stb, kevesebbet elszel a közelében.
2023. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!