Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normalis hogy a nagyszülők...

Normalis hogy a nagyszülők sose töltenek időt az unokával kettesben vagy hármasban?

Figyelt kérdés
A feleségem szüleiről van szó. Anyosomék akkor látják az unokájukat ha eljönnek vagy mi megyünk el hozzájuk. Olyan is van hogy kitalálja anyósom hogy menjünk el az egyik parkba sétálni a gyerekkel és jön ő is. Multkor nem volt kedvem és irtam neki hogy jöjjön el és elviheti az unokáját 1-2 órára ha szeretné, miért kell nekünk is ott lenni. Nem írt rá semmit, inkább nem is találkozott vele. A feleségem nem szol semmit erre, szerintem elfogult a szüleivel viszont a gyerek 3 éves lesz és alig volt olyan hogy mással töltött volna időt rajtunk kívül, igy nagyon anyás. Velem simán eljön a boltba, elmegyünk a játszótérre de nem tudom hogy viselné ha más vigyázna rá és egyikünk sincs vele.
ápr. 14. 19:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Az én anyósom soha nem volt kettesben akár program keretén belül az unokával. 3 nagy fia van azok után kullog, az unoka nem igazán érdekli.
ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
30as, csakhogy akkor jó eséllyel a legtöbb nagyszülő már nyugdíjas volt, most meg nagy százalékuk dolgozik.
ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!