Ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Nagymamámat hónapok könyörgése után sikerült kórházba imádkozni. Teljesen legyengült, már magatehetetlenül feküdt egész nap. Végre belátta, hogy ideje megmutatnia magát a háziorvoson kívül másnak is, hát belement. El nem tudom mondani mekkora kő esett le az egész család szívéről, amikor végre kimondta hogy megy. Beállítják a gyógyszereit végre (évek óta nem volt hajlandó rá), lehúzzák róla a vizet (annyira nyomta mindenét, hogy megmozdulni nem tudott) és kicsit felerősítik vitamin bombákkal!

Ma kétségbeesetten telefonált, én vettem fel a telefont, hogy ő azonnal haza akar menni, mert nem érzi jól magát, a nővér bunkó, durva vele, lekezelő, ma pl. közölte, hogy nincs neki semmi baja, csak 82 éves mit akar még? Vegye tudomásul hogy azért van ott, mert mi, a családja nem akartuk ápolni, lepasszoltuk, levan róla a gond és elmentünk nyaralni. Kb ölni tudtam volna amikor ezt meghallottam a síró nagymamámtól!! Hogy lehet ilyet mondani?

A dolgok szépsége, hogy 4 órányi autóútra lakunk tőle, a szüleim dolgoznak, ezért utaztak HAZA miután bevitték mamámat a megbeszélt időpontra a kórházba, nem azért, mert kényes úri jó ízlésüknek büdös ápolni a mamát!

Az orvos szerint még egy hétig legalább bent kéne lennie. Még is mi a fenét tegyünk? Hozzuk haza az orvos javaslata ellenére, vagy mondjuk meg hogy nem megyünk érte és kész?

Komolyan mondom ott tartok, hogy odautazok és szétrúgom annak a nőnek a hátsóját, vagy legalábbis elküldöm melegebb éghajlatra! Hónapok munkáját/győzködését rontja el ilyen beszólásokkal, elmondani nem tudom mennyire haragszunk mindannyian rá! Nem csak nagymamát sértette iszonyatosan meg ezzel, hanem gyakorlatilag az egész családot! Egy éve győzködjük arról is, hogy költözzön mostmár hozzánk... nem, mert nem akar a terhünkre lenni és akkor ilyet kell egy 82 éves idős néni képébe vágni? Eszméletlenül ki vagyok akadva! Eldurrant az agyam... Mit tennétek?



2012. jún. 28. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%

Igen, ember.


82 évesen nem biztos hogy az elméje 100% sajnos ebben a korban jellemző :(. Tapasztalat.

2012. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát lenne egy-két keresetlen szavam a nővérkéhez, de úgy, hogy azt mindenki hallja! Még az újságba is beíratnám a nevét!
2012. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 1. szerintem te félre értetted a kérdező felháborodását!
2012. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem értette félre, csak azt hiszi, hogy a Mami hazudik!
2012. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Panaszt tennék a nővér ellen.

A mamámnak pedig elmagyaráznám, hogy az csak egy nővér, az orvos pedig az orvos és az ő javaslata az, hogy még maradnia kéne a gyógyulása érdekében. Esetleg beszélnél az orvossal, hogy magyarázza ezt el a mamának is.

És igaz, hogy egy 82 éves már öreg és neki már minden baja van, de attól még ha beteg, akkor megérdemli, hogy kezeljék és jobban érezze magát.

2012. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Ja!
2012. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is a nagyi szinezi, nem érzi jól magát ás azért mondja.Kérjétek meg, hogy egy hetet bÍrjon ki valahogy.
2012. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szellemileg teljesen ép a nagymamám! Nem állítom, hogy tökéletesen jó a természete, de annyira ismeri a család, hogy ilyenekben sosem hazudna!! Ha valamilyen sztorit ferdít, mert ugye falusi öregeknek ez azért valljuk be jó szokása, azt nem zokogva teszi, tehát egészen biztos vagyok benne, hogy nem alaptalanul mond össze-vissza hülyeségeket.
2012. jún. 28. 19:08
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos ez is ember..

Egy ismerősöm nagymamájával is elég rossz dolgok történtek de ott családon belül!Az ismerősöm keresztanyja nagyon pénzéhes nő és a nagymamit megverte aki már halálán volt hogy árulja el hova dugta a pénzét!De ő nem árulta és az ismerősömnek már alig bírta elmondani a történteket.. :(

Én a helyetekben feljelenteném ezt a sz.arházit! :)

2012. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem mondani, hogy 3 napja van bent, tegnap, illetve tegnap előtt amikor beszéltünk vele azt mondta elvan, van egy hasonló korú szobatársa, jól elbeszélgetnek. Akkor még egyáltalán nem tűnt lehangoltnak, de a nővérre már akkor is mondta, hogy nagyon durva mindkettejükkel. (az éjszakás nővér aranyos volt állítása szerint) Tehát valaminek az elmúlt egy napban történnie kellett, ami miatt ennyire kiborult, nem hiszem hogy ebben most ferdítene!
2012. jún. 28. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!