Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » El lehet kiborulás nélkül...

El lehet kiborulás nélkül viselni, ha a nagymama belepisil éjjel a cserepes növénybe?

Figyelt kérdés

Kiakadtam, talán olyat is mondtam, amit nem kellett volna, de hogy lehet ezt elviselni?

Csak szagoltuk egyre, hogy mi a fene ilyen büdös, ő meg ott ül, nem szól. Aztán érezzük, hogy a szobájából jön, erre még fennhangon azt is mondja: "én nem pisáltam be!". aztán látjuk, hogy úszik az egyik cserepes növény! Szó szerint rá volt pisilve, a cserép alatti kaspó szinte tele volt pisivel! Ő meg letagadja, pedig senki más nem lehetett, nincs gyerek a házban, vagy bárki aki szóba jön. sajnos kezd baj lenni vele szellemileg, de ezt aztán már nem gondoltuk volna... Nem bírom!



2012. aug. 22. 16:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves a kedves mama? Sajnos az idős kor sok sok mindent kihoz, elképzelhető, hogy orvoshoz kellene fordulnotok, nehogy később ténylegesen vmi nagyobb gond legyen vele. Pl. ételt hagy a tűzhelyen, stb.
2012. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Úristen. Ne haragudj, de ez kívülről elég vicces. Mégis hogy tudott az öreglány rácélozni a növényre?

Nem lehet, hogy nem tudja már tartani, és nem ért volna el a wcig?

2012. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

88 éves.


Olyan kaspó, ami olyan közepes, szerintem maga alá rakta.

tudom én, hogy biztos nem bírt már kiérni, de akkor könyörgöm, ne lapítson, hanem szóljon!

2012. aug. 22. 16:13
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Elkezdödött nala a demencia. Barmit mondasz mar hasztalan.

En is kiborulninek. De szokni kell. Lesz ez meg igy se.

Ne veszekedj vele. Tegyetek neki vödröt a szobaba, vagy felnött liberot vegyen fel alvashoz. (nagymamam is hasznal ilyet amikor meg van fazva)

Kesöbb ez csak sullyosbodni fog.

2012. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Vegyetek neki egy szobawc-t, az én nagymamámnak is ilyen volt.


[link]


Nem kellemes neki sem, hidd el, de ezzel jár az idős kor, veled is megtörténhet.

2012. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%

Szegény virág...

Én nem bírnám kiborulás nélkül, mi lesz a következő lépése? Ez tuti időskori elbutulás vagy leépülés, ilyet szemétségből sem tudnék kitalálni :( Én nem tudom mit tennék ilyen helyzetben, ez szörnyű lehet!

2012. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

Én sz@rt is takarítottam már a lakásban, amit a papám széthordott a konyhától a szobáig.. Nem mondom hogy nem borultam ki, de kibírtam, mi mást tehettem volna?

Szegény már 95 éves volt.

2012. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Mit vártok? 88 éves. Tegyetek be neki valami éjjeli edényt, és akkor nem fanyalodik a virágcserépre, meg nem kényszerül hazugságokba. Ebben a korban már bármi előfordulhat. Ismerek olyat, aki 76 éves és simán a Wc mellé végzi el a nagydolgát, utána belelép mindkét papucsával és végigkeni az egész lakáson. Aztán azt mondja, hogy véletlen. Na, persze...És még te mondod, hogy nem bírod...Én meg azt, hogy elegeeeem van!!!!
2012. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló!


Ez is van, nálunk is! Csak ezt már mondjuk úgy "megszoktuk". A WC-ben már nem lepődünk meg, hogy sz@ros a WC tartály, a lenyomó gombnál; hogy szét van kenve az ülőkén, a padlón stb.; hogy a zoknija, ruhája, papucsa sz@ros. Csak azt nem tudja eltitkolni. Itt meg fél napig bűzlött a h.gy, mert rémálmunkban sem gondoltuk, hogy ott van! Miközben ő lazán nem szól egy szót se.

2012. aug. 22. 16:27
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
Igazából ez az élet rendje. Először ő pelenkázik téged, gondoskodik rólad és vigyáz rád, majd mikor öreg lesz fordul a kocka és neked kell vigyáznod rá. Fura nekem nagyon ez a nem bírom és elegem van hozzáállás. Milyen példát mutattok így a saját gyerekeiteknek? Nem féltek attól, hogy megtanulják? Gondolj arra, hogy te is leszel egyszer öreg, aki csinálhat majd ugyanilyen cifra dolgokat.
2012. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!