Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A mamám miért akar nekem...

A mamám miért akar nekem csokit adni? Esetleg féltékeny a másik nagyimra?

Figyelt kérdés
Mindig csokit akar nekem adni,mert azt hiszi,hogy ettől Ő "szuper nagyi" lesz,hogy mindig ad nassolni valót.Ellentétben a másik mamámmal aki érdekes sosem ad semmi chipset se csokit mégis jobban szeretem.Mert vele lehet beszélgetni meg ilyenek...

2013. márc. 10. 13:36
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Ne panaszkodj, hanem ismerd meg őket amíg lehet. Általában sajnos nincs túl sok ideje az embernek rájuk. Tehát élvezd velük az időt amíg lehet! Én már sajnos csak az egyikkel tudom és ő is a korházban van és azt mondják már csak pár napja/hete van hátra.:”(

Remélem megszereted a másik nagyidat is.:)

16/f

2013. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A nagymamád gyerekkorában a csokit talán még venni sem lehetett, csak szerezni. Ünnepnapokon jó ha került egy darab a gyerekeknek. Akkoriban még nem volt szó arról, hogy némelyik nasi esetleg egészségtelen is lehet, persze abban a mennyiségben nem is volt az.


A nagymamák sokszor a saját gyerekkorukban élnek, arra gondolnak, mit szerettek volna ők akkor.


A másik nagymamád meg lehet, hogy sokkal inkább a mában él, és tudja, hogy mi az egészségtelen, meg azt is, hogy mivel tud örömöt szerezni neked.

2013. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!