Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Az normális, hogy még most...

Az normális, hogy még most sem tudom feldolgozni?

Figyelt kérdés

A nagypapám (az egytelen aki foglalkozik velem) meghalt egy éve. Én viszont még mindig nem tudom feldolgozni és elfogadni a helyzetet. Rákos volt, szörnyű volt avval a tudattal élnem hogy meg fog halni. De így még rosszabb hogy már soha többé nem ölelhet meg...:'( egyszerűen nem birom feldolgozni azt hogy már nincs velem többé. (egy házban laktunk vele meg a nagymamámmal, meg ugye anyuék meg a tesóim. a nagyim még él)

Normális hogy még mmindig rengeteget sírok és nem bírom feldolgozni?:( 14/L



2013. máj. 14. 00:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyit foglalkozott veled ,akkor teljesen normális. Habár nekem lassan 7 éve halt meg a nagyapám ,de nincs olyan nap kb amikor ne gondolnék rá. Lehet annak köszönhető ,hogy ő volt az egyetlen nagyapám aki élt. Nekem nem adatott meg az ,hogy sok időt velem töltsön ,mivel olasz volt és csak mikor kint voltunk ,akkor találkoztunk. Még tisztán emlékszem mikor bucsúzkodtunk ,mondta ,hogy majd jövőre találkozunk, rá 2 hónapra meghalt. Emlékszem ,hogy azt a napot végig sírtam ,de utána akár mennyire szomorú voltam egy percet sem sírtam az akkori 10 éves fejemmel. Meg hát nekem nagyapám nagyon hirtelen halt meg , egyik napról a másikra egy fartusban. .De az élet megy tovább ,ne búslakodj :)
2013. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!