Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Régen jó volt a kapcsolat anyukámmal.

Aztán külön költöztünk, jöttek az unokák. Anyu újra férjhez ment. Azóta nagyon megváltozott a kapcsolatunk.

Ha hozzájuk megyünk mindig kötözködnek, kritizálnak minket. Beleszólnak a gyereknevelésbe amit szerintük mi nagyon sz.rul csimálunk. Eleinte otthonosan éreztem magam náluk pl. kivettem a vajat a hűtőből és kentem a gyerekeimnek egy kenyeret, de a férje mindig rám szólt hangoztatja hogy mi nem otthon vagyunk, mi náluk csak VENDÉGEK vagyunk így viselkedjünk. Volt amikor a nagyobb család jött össze és nekem estek mások előtt mert 20 percet késtem a két pici gyerekkel. A többiek meg helyeseltek. Annyira rosszul esett hogy sírva fakadtam.

Sok ilyen apró dolog volt ami miatt már nem szeretek hozzájuk menni. Anyu meg mindig panaszkodik hogy ritkán megyünk( havonta 3-4 alkalom)de amikor tudom hogy mennünk kell már előtte stresszelem magam. Legszívesebben nem is mennék többet.



2013. máj. 31. 10:28
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ezt én is utálom ha egy új "pasas" beállít a házba és még neki áll feljebb ha csinálok valamit...
2013. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!