Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen bunkó velem a...

Miért ilyen bunkó velem a dédnagyapám?

Figyelt kérdés

Már jó rég láttam az öreget és a családunkkal elmentünk hozzá, kb 12 éves voltam utoljára mikor látott és most 17 vagyok szal olyan 5 éve legalább nem látott.

az öreg most 90 valahány éves, de nagyon öreg már, örültem hogy talok vele mert sosem beszélgettem még iylen öreg emberrel meghát a rokonom is azért.

Aztán belépek a szobába, meg apám is belép és akkor azmogya az öreg apámnak hogy az meg mi? és rámutat...mert egyedi pánkos stílusom van (nem vagyok pánk csak arra emléksztetek mindenkit) de szerintem ez nem ok arra hogy így köszöntsön

meg aztán mondta hogy az ő idejében az olyanokat mint én csak az állatkertben lehetett látni meghogy miért vagyok még szabadlábon, stb szét oltogatott közben én meg örültem volna ha jót beszélnük de ezek után már nem volt kedvem, mondtam is neki mikor mentünk el hogy akkor majd öt év múlva jövök emgint ő meg erre azt montda hogy reméli addigra ő már meghal mert a jelenlétem nem tett jót az általános közérzetének.

mondták a többi rokonok hogy nagyon régimódi és vannak durva megjegyzései de nem gondoltam hogy ennyire, sokszor szóltak már meg a külsőm miatt de ez esett a legszarabbul az eddigiek közül.

szerintetek is jobb ha 5 évig nem megyek megint?

am én is megtudtam volna szólni őt a külseje miatt de azért nem vagyok bunkó.



2013. aug. 14. 20:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
14%
dédfater! elmész a fészbukos fenébe!
2013. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
14%
pofa be ostoba vénember!
2013. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
23%
Én meg szeretem a mély dekoltázsú felsőket, mert szép cicijeim vannak, mégis garbóban vagy hasonlóban járok nagyszüleimhez. Illetve eszembe nem jutna pánkosan megjelenni. Még sminkelni se szoktam, ha hozzájuk megyek, nekik én kislány vagyok (szegény Alzheimeres mamámnak még kisbaba, de mindegy :( )
2013. aug. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
70%
Keress elő valami átlagos ruhát, legyél jól fésült, és úgy menj be a Dédnagypapádhoz beszélgetni. Ne hagyd, hogy egy nézeteltérés közétek álljon. Nem kötelező, hogy dobd el a punkos stílust, csak mivel - mint azt előttem is írták - ez a külső az ő korában nagyon nem volt szokványos, könnyen eltereli a figyelmet arról a témáról, ami miatt mentél. Ha így mész be, könnyebben megmutathatod, hogy nem is vagy olyan rossz fej. Ismerős kicsit a nézeteltérés, Dédnagymamám 95, és ő inkább a "makacs ellátott" típus, de ő ilyen, próbáljuk megszokni. Meg aztán 90 felett ki tudja, mennyit láthatod még...
2013. aug. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
32%
Én tűzoltó vagyok. Mégsem állítok oda dédifaterhoz tűzoltóruhában szirénázó tűzoltóautóval és tömlővel…
2013. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha különc külsőt választottál, akkor vállald az esetleges beszólásokat is. Hogy egy 90 éves ember megengedi magának azt a luxust, hogy egy p.öcsfej kiskölyöknek beszóljon - nos, igen, joga van az öregnek. Ugyanis a külsőddel mintegy feljogosítottad az ősöd, hogy véleményt formáljon a rólad.


Sz.ar ügy, de te vállaltad, akkor vállald a kritikát is.

2013. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Rugd fejbe.
2013. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Engem a mamám oltott szét a hajam miatt anno. Bár tényleg elég ocsmány hajam volt, mert elkezdtem fodrászt játszani itthon és lilától kezdve a szőkéig mindent belefestettem. Alig tudták helyrehozni a fodrászok:D Na, akkor aztán megkaptam, hogy milyen csúnya vagyok:D
2013. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Erre nem sértődhetsz meg. Ott egy bácsi akit nem is ismersz, lehet hogy régen is ilyen volt a stílusa, az még rontott rajta hogy öregszik. Próbálj normálisabb cuccokba menni legközelebb, akármilyen határozott stílusod van, félre bírod dobni. Ha kedves lennél vele és normálisan néznél ki a közelében, biztos vicces régi sztorikat hallanál. Az nem büntetés neki ha nem mész megint 5 évig, kár lenne kihagyni.
2013. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

vigyázz ezzel az 5 évvel.

ha 125 évig él az még vagy 6 alkalom.

nem lesz az sok egy kicsit?

2013. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!