Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen bunkó velem a...

Miért ilyen bunkó velem a dédnagyapám?

Figyelt kérdés

Már jó rég láttam az öreget és a családunkkal elmentünk hozzá, kb 12 éves voltam utoljára mikor látott és most 17 vagyok szal olyan 5 éve legalább nem látott.

az öreg most 90 valahány éves, de nagyon öreg már, örültem hogy talok vele mert sosem beszélgettem még iylen öreg emberrel meghát a rokonom is azért.

Aztán belépek a szobába, meg apám is belép és akkor azmogya az öreg apámnak hogy az meg mi? és rámutat...mert egyedi pánkos stílusom van (nem vagyok pánk csak arra emléksztetek mindenkit) de szerintem ez nem ok arra hogy így köszöntsön

meg aztán mondta hogy az ő idejében az olyanokat mint én csak az állatkertben lehetett látni meghogy miért vagyok még szabadlábon, stb szét oltogatott közben én meg örültem volna ha jót beszélnük de ezek után már nem volt kedvem, mondtam is neki mikor mentünk el hogy akkor majd öt év múlva jövök emgint ő meg erre azt montda hogy reméli addigra ő már meghal mert a jelenlétem nem tett jót az általános közérzetének.

mondták a többi rokonok hogy nagyon régimódi és vannak durva megjegyzései de nem gondoltam hogy ennyire, sokszor szóltak már meg a külsőm miatt de ez esett a legszarabbul az eddigiek közül.

szerintetek is jobb ha 5 évig nem megyek megint?

am én is megtudtam volna szólni őt a külseje miatt de azért nem vagyok bunkó.



2013. aug. 14. 20:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
10%
Nézd el neki. Az ő idejében csak skinhedek voltak. Illetve csak egy skinhed. egyetlen egy dagadt szkinhed s annak is egész nap tapsolhatott dédfater nehogy kivégezzék.
2013. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%

na, ez így hasonló formában én is megkaptam: az alsó ajkam alatt középen van piercing (meg nagyon sok van még a fülemben is), de a párom mamája csak az arcomon lévőt vette észre, az első reakciója a következő volt: "Mi az a Ló**sz a szádban?"- csak néztem, hogy az igen XD

nem sértődtem meg, mert bocsánatot kért tőlem utána és mondta, hogy hát igen az ő idejében ez nem éppen volt megszokott.

a másik ilyen dolog volt: amikor 12év után ismét felvettem a kapcsolatot az apai nagypapámmal és annak a feleségével. a papám hihetetlenül örült nekem, nem érdekelte, hogy hogy nézek ki, a felesége már azért szóvá tette, hogy ez így nem jó, vegyem ki őket, ettől én rossz ember vagyok, biztos mindenki megvet ezért mire a papám megvédett, hogy hát most már más idők járnak és nem ez a fontos én biztos így érzem jól magamat és nem is ez a lényeg, hanem az, hogy lát.

én az mondom neked: igen, kissé rosszul reagált a kedves papa, de valamennyire érthető, mert hát amikor ő volt fiatal akkor más idők jártak, akkor legnagyobb arányban a börtönviselt embereken volt tetkó stb, megvetendő volt az ilyen dolog na. nem várható el mindenkitől, hogy elfogadja a másiknak a kinézetét, én úgy vagyok vele: elfogadom az idős emberek ezzel kapcsolatos véleményét, ah az úgy van elmondva, velük ilyen téren nagyon toleráns vagyok. bunkó volt kissé a papád, abban igazad van, hogy ezen át kellett volna látnia és ettől függetlenül örülnie kellett volna neked. ha máskor találkoznál vele (tudom én, hogy nem könnyű) akkor vegyél vissza kicsit a megjelenésedből, ettől függetlenül sem fog neki annyira tetszeni az biztos, de talán nem tesz ilyen megjegyzéseket.

20/L

2013. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
33%

lehet, hogy pánk (hűbakker...) vagy, de hogy buta is, mint a tök...

Vendégségbe mentél, illett volna előtte végiggondolni, hogy ő mennyi idős, mi az, amit illik, mi az, amit nem. A haverokkal elmegy a stílus, de egy idős embert megtisztelhettél volna azzal, hogy ha látogatóba mész hozzá, egyszer felöltözöl normálisan.


A stílusod meg borzasztó, az írásodról nem is beszélve. Buta kis kölyök vagy még, remélem, jó irányba alakulsz majd.

2013. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
5%
Fenyegesd meg dédfatert, ha nem kussol, viszed Recskre. Ez biztos hatni fog.
2013. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
74%
"az meg mi" haha ezenjót röhögtem xD
2013. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
25%
Ne legyél nyekergős kis r....nc.
2013. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
29%

Hatalmas arc a dédfaterod, respect! :D

Így is kell.

2013. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
K ö cs ö g dédfater, menj a n y ád ba b a z d meg!
2013. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
31%
K*r*a jó az öreg :D "Punk-szerű stílus" vazz xD Mi van, a punkok kidobtak maguk közül vagy mi?
2013. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
84%

Kicsi fiú.... Az én dédikém (egyem a szívét) a mai napig nem tudja, hogy tetoválóként keresem a kenyeremet, pedig nem 1-2 éve csinálom... Soha egy tetoválásomat sem látta még a 17-ből, pedig az Ő neve is rajtam van. Az orr piercingemen is kiakadt szegénykém, a microdermaljaim (6 db van) is le vannak ragasztva amikor megyek hozzá.

Nem, nem hazudtolom meg magam, de a 97 éves dédikémet nem fogom sokkolni, a combomon virító pin up girl-el vagy a kulcs csontjaim alatt lévő microdermaljaimmal, de még a vérző szájú zombi csajosommal sem, sőt még az oldalamra felvarrt családfánkat sem látta soha! Mert valószínűleg szegénykém menten szív rohamot kapna...

Arra az 1-2 órára amit nála vagyok egy héten nem fogom felvenni a kockás szaggatott nacimat és a neon pink felsőmet, hanem igenis konszolidálom magam. Részemről ez tisztelet kérdése.

(Az meg már csak egyéni vélemény, hogy 5 évig nem látogattad a dédnagyapád, akkor ásd el magad szégyenedben...)

2013. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!